Кои са вашите реклами?

  • 2 438
  • 52
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако отговаряхте на рекламните послания, какво щяхте да им кажете?

To:    danon@danon.bg
Subject: Activia


"Уважаеми хора от Данон,
ям Активиа вече над две седмици, но така и не ми се появи жълта стрелка на корема. Аз ли не правя нещо както трябва?"






To:    persil@persil.bg, feya@feya.bg, lenor@lenor.bg
Subject: preparati!


"Уважаеми производители на перилни препарати,
имам голям проблем с вашите стоки. Не намирам достатъчно голяма дамска чанта, в която спокойно да нося една разфасофка прах 3 кг, една бутилка препарат за чинии и една бутилка от 1л омекотител за пране, както виждам от рекламите, че трябва да се прави. Когато се опитам да ги сложа в обичайните си чанти, никога не успявам да ги събера. Има ли специални дамски чанти за тези продукти и ако да, откъде мога да си закупя такава?"


          


Вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 171
Към "Отдел продажби" на Малборо:
БЯСНА СЪМ! Защо когато си купих кутия цигари от вашата небезизвестна марка се оказа, че каубоя липсва #Cussing out #Cussing out #Cussing outВърнете си ми парите, напразните надежди и изтеклите лиги по рекламата

# 2
  • Мнения: 505
1. Явно не сте видели жълтите точки върху капака на всяка Активия. Те се изрязват и си залепват до получаването на стрелка с показания на рекламата вид.  14 точка е бонус  Peace

2. Според нас вие не следите редовно промоционалните чанти от сп. Грация. Защо мислите, че са толкова търсени и актуални? Гарантираме ви, че те побират всички наши продукти + няколко шампоана.  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 447
To: Procter & Gamble
Subject: Raztrevojena jena i maika


"Здравейте! От известно време ползвам вашите продукти - а именно Pampers за малкото ми съкровище и дамски превръзки Allways за мен. С нарастваща тревога обаче забелязвам, че съдържанието на използвания памперс не е синьо! Същото се отнася и за използваните дамски превръзки. Моля ви, кажете ми дали трябва да се консултираме с лекар, или сме попаднали на дефектна партида.
Благодаря предварително."

# 4
  • Мнения: 389
To: Procter & Gamble
Subject: Относно Pantene

Осмелявам се да ви запитам относно тайни на производствения процес, но съм водена от загриженост за просперитета на човечеството.
При положение, че перлата се състои от финна неорганична материя, как точно сте съумели да извлечете протеин от нея за новия си шампоан, широко рекламиран по националните медии? Моля за съдействие, вашата технология може да се окаже ключова при решаване на въпроса със световния глад.

С уважение,
Х.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
To: Фикосота
Subject: прах Ехо Савекс

Моля за обяснение на репликата "Пази си петната!", отправена към симпатичния далматинец. Тя наистина ли е към него или насаждате у децата ни любов към петната въобще и по техните дрехи конкретно?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 567
To: Procter & Gamble
от Изненадана домакиня

Вече си купувам трета бутилка с Mr. Proper, отварям я, а отникъде не излиза вашето човече. Пробвах да го извикам и с така популярната мелодия - пак не става.
Моля Ви кажете, кой ще почисти мръсотията вкъщи? Аз толкова разчитах на този господин?!

# 7
  • Мнения: 2 784
До производителите на Ред Бул:

Преди 2 дни консумирах вашият продукт и тази сутрин се събудих с неистов сърбеж по лопатките. Означава ли това, че най-сетне са ми поникнали крила?

# 8
  • Мнения: 589
Бог да е на помощ  на онуй момченце,дето скача по леглото си радостно,след като мама е добавила Ленор в прането! Скача момченцето и се радва:"И всичко в леглото ми е мекичко!!!" Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 495
To: Procter & Gamble
от Изненадана домакиня

Вече си купувам трета бутилка с Mr. Proper, отварям я, а отникъде не излиза вашето човече. Пробвах да го извикам и с така популярната мелодия - пак не става.
Моля Ви кажете, кой ще почисти мръсотията вкъщи? Аз толкова разчитах на този господин?!
Хахахаха, това беше супер Joy

# 10
  • Мнения: 2 891
To: ubb@ubb.bg
subject: Blagodaria


Здравейте, приятели. След като видях рекламата ви за последния вид депозит, се убедих окончателно, че гласовете, които чувам, когато пазарувам, не са признак на шизофрения, а гласовете на реално съществуващи субекти. Моите приятели се различават от показаните от вас само по цвят.


Още веднъж, БЛАГОДАРЯ за успокоението!!!

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 11:28 от jj okocha

# 11
  • Мнения: 5 877
До  производителите на Бонукс 2 в 1:

"Моля, посочете в кои магазини сте обучили касиерките да сортират покупките на клиентите си и да махат ненужните неща. В сложни материи като пазаруването човек трябва да има наставник. Касиерките в супермаркета са престъпно небрежни".

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 rotfImbo rotfImbo

# 13
# 14
  • Мнения: 793
До производителя на колагейт тотал 7

" Моля, посочете къде трябва да отида на почивка, за да получа безплатен преглед при стоматолог,преди и след почивката и в коя страна дават само сладки и кафета "

 

Общи условия

Активация на акаунт