Моля за съвет

  • 534
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, както се вижда от новия ми стикер, пак съм бременна (за голяма моя и на съпруга ми радост). Едва в началото съм, но имам притеснение - от няколко дни имам силни болки в сгъвката на десния крак, снощи чак пулсираше. Такива болки съм имала когато ми настинат яйчниците. Дали е нормално за този етап на бременността? А ако не, опасно ли е? Ясно е, че лекарства не мога да приемам, трябва ли да се съветвам с лекар?
Предварително благодаря за всички компетентни мнения!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
не знам каква връзка би могла да има тази болка  с бебока, но щом те боли така, като ти настинат яйчниците, може би е по - добре да отидеш на лекар. newsm78

# 2
  • Мнения: 2 388
Мисля, че каквито и оплаквания да имаш, най-добре е чичо доктор да ги знае. Аз с първото бременеех и пеех, а сега - кръст, корем, таз, крака - всичко ме боли. Така че, за да си спокойна питай лекар. По-добре хипохондрична за 9 месеца, отколкото да стане някой фал

# 3
  • Мнения: 851
Ами ако говориш за силно присвиване ниско долу при яйчниците, спокойно сигурно е нормална, защото и аз в началото на бременността си имах такива присвивания. При мен обаче бяха за кратко, но много силни. Чак от болка не можех да се помръдна, после ме отпуска. Иначе имах чудна бремемнност без никакви проблеми. Но ако е нещо друго наистина е по-добре да се консултираш с лекар. Честито и лека бременност! Hug

# 4
  • Мнения: 1 273
Доктор, доктор,доктор! и аз имах такава болка от дясно мислех, че е апендецид не беше. Правиха ми изследвания за бъбреците- пак нищо. После бебето било натискало от дясно ooooh!. Накрая пиех Но шпа--не помогна много , но бях спокойна защото бях ходила на лекар и знаех, че не е нищо обезпокоително.
 Успех Hug и леко бременеене!

# 5
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
DOCTOR!

# 6
  • Мнения: 990
Подкрепям останалите -отиди на доктор.Лека бременност   bouquet

# 7
  • Мнения: 887
Аз имах същата болка,но към 6 месец от бременността.Все пак те съветвам като другите момичета да се консултираш с лекар.

# 8
  • Мнения: 6 461
Разбира се ,че като имаш болки най-добре да си направиш консултация с лекар.
Мисля,че това е най-добрия вариант.

# 9
  • Мнения: 497
На лекар!!!
Никакви болки в тази област не са нормални! Нещо като подръпване и ли побутване - да, но БОЛКА НЕ! Така ми каза моя лекар.

# 10
  • Мнения: 204
Всяка болка, която те притеснява, най-добре консултирай с доктор.

Късмет и лека бременност Simple Smile

# 11
  • Мнения: 22
Имах такива симптоми в втори и в четвърти месец.Сега съм пети.И двата пъти обаче и прекалено често ходене по малка нужда.Та се оказаха бактерии-Е-коли.Но при всички случаи трябва лекар.

# 12
  • Мнения: 55
Непременно отиди на лекар. Не рискувай нещо да се усложни

Общи условия

Активация на акаунт