да попитам за боите на L'Oreal

  • 9 862
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Става въпрос за L'Oreal Preference, L'Oreal Excellence i Feria. Каква е разликата между тях? Искам да просветля косата си с 1-2 тона. Feria има много хубави цветове, но някой беше писал, че тя не можела да прсоветли ако я сложиш на по- тъмна основа newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Никоя не би ти просветлила, ако я сложиш на по-тъмна основа.
Лореал имат специален продукт за дом. употреба, който отнема точно 1-2 тона от цвета и тогава може.
Питай в магазина за него, не се сещам как се казва.

# 2
  • Мнения: 27 524
Първите две покриват бели коси. Ферията не. Ако вземеш много светъл цвят, а основата ти не е много тъмна, ще стане. От трите най-добра е Екселанс-а  Peace Най-силна и нещадяща - Преферанса. Ферията е хубава, хваща, но не е много трайна.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 917
благодаря! Добих представа

# 4
  • Мнения: 68
Една приятелка си взе от новата серия на Лореал  мисля че беше Фериа която има много хубави нюанси и има някои цвята които са за просветляване с 1-2 тона.
Няма ефект ако косата ти е боядисана тъмно кафяво примерно и се намажеш със светло кафяво за изсвтление единствения ефект ще е по светли корени нищо повече!Иначе боите са много хубави аз ползвам само Лореал! bowuu

# 5
  • Мнения: 1 564
Извинявам се на авторката,че се намесвам в темата и,но бихте ли ми казали коя серия на Лореал има хубави червеникави тонове?

# 6
  • Мнения: 27 524
Всичките имат. Просто иди в добре зареден магазин и разгледай. Гледай обаче косичките, а не снимката и ще видиш кой ще ти допадне най-много  Peace

# 7
  • Мнения: 10 982
Ползвам Feria за изсветляване с 3-4 тона и съм много доволна. Цветът е страхотен и е трайна Peace, но не е подходяща за бели коси.

# 8
  • Мнения: 9 095
миналата година се правих с Преференса май, тази дето е със силикон, нямате си на идея колко доволна останах, супер щадяща е към косата, правих се черна и цвета наистина е траен, ако се боядисвам пак ще си взема от нея, просто косата ми беше по- мека отколкото преди да се боядисам Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също съм забелязала, че боите на Лореал ми действат страхотно на косата. След боядисване косата ми е жива и лъскава. Не знам какво съдържат, ползвала съм почти от всичките и някак си ми действат като тор на косата. Страхотни са Peace

# 10
Последният път използвах 9.1 - много светло пепеляво русо на Loreal Excellence, но стана доста по-тъмно от това, което очаквах, че ще се получи като цвят. Сега съм си взела перленото русо и ще видим какъв ще бъде резултатът. Иначе преди ползвах перленото русо на Лонда и много ми харесваше, но много ми щипеше на кожата на главата при боядисване.

# 11
  • Мнения: 27 524
Да, и аз пробвах 9.1 и ми стана много тъмно.
Лонда са много силни и агресивни.

# 12
  • Мнения: 115
А има ли някой пробвал най-светлите цветове от боите на Лореал и Гарние (тези, които ги водят супер изсветляващи) и може ли да сравни?  Дали се получава приблизително еднакъв цвят от един и същ нюанс на двете марки? Лореал изсветлява ли толкова, колкото и Гарние? Не знам дали си зададох ясно въпросите. Аз последните няколко пъти се боядисах с №110 на Гарние Нутрис, води се много светло естествено русо, на моята коса стана много хубав цвят и се чудя дали ако взема много светло естествено русото на Лореал ще се получи горе долу същото.

# 13
  • Мнения: 1 163
И аз да се включа с един ?: коя от боите да взема за да се изсветля поне 1 тон? По п-п съм тъмно кестенява, след това се бах направила на кичури ама не ми харесаха и ги затъмних с Garnie после а след време с Palette.Така или иначе боята си пада , кичурите си се подават в друг цвят вече ама моето желание да си изсветля косата да стане светло кестенява.Какво да намажа на главата си тоя път от боите на L'Oreal?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
И аз да се включа с един ?: коя от боите да взема за да се изсветля поне 1 тон? По п-п съм тъмно кестенява, след това се бах направила на кичури ама не ми харесаха и ги затъмних с Garnie после а след време с Palette.Така или иначе боята си пада , кичурите си се подават в друг цвят вече ама моето желание да си изсветля косата да стане светло кестенява.Какво да намажа на главата си тоя път от боите на L'Oreal?
аз последния път пробвах с лореал екселенс 8.1

Общи условия

Активация на акаунт