нещо като позиви за уриниране

  • 1 681
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
В 10 г.с. съм и от два дни насам имам някакво странно усещане, нещо като гъдел, все едно ми се ходи да пишкам, но не е точно такова. Някой имал ли е нещо подобно? Да звъня ли за консултация или ще ми е глупав въпроса?

# 1
  • Мнения: 1 273
Когато се отнася за здравето ни--НЯМА ГЛУПАВИ ВЪПРОСИ!
В крайна сметка лекарите са за това!
А колкото до въпроса: явно матката ти нараства и натиска пикочния мехур, което създава усещане, че ти се ходи до тоалетна. И при мен беше така, но все пак ти препоръчвам да се обърнеш към лекар!
Успех и леко бременеене Hug

# 2
  • Мнения: 640
И аз в началото бях така - нещо като гъдел и ходене до тоалетна през 10 минути за по 10 капки... После като почна да се движи бебето (или поне моите първи усещания с него) бяха отново като гъдел... Не е лошо да се консултираш с лекар, но пък и не се шашкай много Peace

# 3
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай,причината е нарастването на матката и притискането на пикочния мехур Rolling EyesЩом нямаш болки,няма причина за притеснение HugПо време на бременността си моя гинеколог ми беше изписал билкови табл. Цистон да пия.Почти цяла бременност ги пих и нямах никакви проблеми с бъбреците newsm78А,по принцип да не би да имаш цистит,защото усещането е такова,но и леко наболява NaughtyБих те посъветвала да попиташ гинеколога си да ли можеш да вземаш известно време Цистон Thinking

Общи условия

Активация на акаунт