Някой може ли да ми каже нещо за д-р Антоанета Илиева?

  • 4 249
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте,
Може ли да ми дадете информация за д-р Антоанета Илиева от болница Вита в София? Някой ползвал ли се е от услугите й на гинеколог за проблеми, различни от бременност и майчинство? Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 416
  Добре ,че не е д-р Илиева от 25 поликлиника в Младост 3!Тази тема трябва да пуснеш в медицински справочник.....

# 2
  • Мнения: 1 495
Да, аз ходих няколко пъти вече при нея. Лекува ми раничка и течение. Е от течението не съм се отървала още. Но иначе е страшно любезна, внимателна и сама подканя да задаваш въпроси.

# 3
  • Мнения: 473
ходих при нея на пфофилактични прегледи няколко години, след това ми помогна да определим овулацията и забременях, проследи ми цялата бременност и преди 22 дни родих при нея във Вита. Доволна съм - през годините лекувахме и изследвахме какво ли не и родих с лекота.  Невероятна жена и професионалист. Препоръчвам ви я горещо.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 709
А повече за това какво ще струва примерно нормално раждане там и ако още от сега се запиша да посещавам Вита дали ще има места да родя там? Ако може и телефон на Илева Simple Smile Тя едно време ми беше клиента много мила и нежна дребничка женичка си я спомням Simple Smile 

# 5
  • Мнения: 133
и двете докторки във Вита са страхотни професионалистки, страхотно мили и внимателни. родих там на 05.01 при Кълвачева, мина много леко , и двете идваха да ме наблюдават- можеш да се довериш на 100%.Илиева я познавам от няколко години. иначе раждането, ако си осигурена здравно, струва 1100 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 709
На мен по телефона ми казаха,че не работят с здравната каса...поне сектор акушерство! Вчера звънях!А на едно място ми се видя,че нормално раждане е към 1600 лв.а тва вече е прекалено много мисля newsm78

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
И аз от както съм бременна, ходя при нея - уж само за екограф, защото в държавната поликниника спазват стрикно държавните изисквания за 3 пъти набюлдение с екограф, а ми е първа бременност и доста се вълнувам. Всеки месец си запазвам час, много съм доволна и съм благодарна на д-р Илиева, защото при едно от посещенията ми имах точно болка ниско долу - и тя много бързо и неочаквано за мен ме прегледа - и откри стафилокок, който спешно и навреме излекувахме! Няма да казвам, че съм споменавала за болката и в държавната и там без да ме преглеждат ми изписаха веднага някакви свещичи.....
Последния път - на 18.02 беше това - ни предложи да ни покаже родилното, и ние с бъдещия татко се съгласихме! Разгледахме , акушерката там ни показа и стаите, и родилна зала,  и после къде стоят бебчетата, и мнооого ама мноооого ни хареса! Ориентирам се определено да се доверя в нейните ръце! Много мила като човек и невероятен професионалст - това е моето мнение!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 709
И аз от както съм бременна, ходя при нея - уж само за екограф, защото в държавната поликниника спазват стрикно държавните изисквания за 3 пъти набюлдение с екограф, а ми е първа бременност и доста се вълнувам. Всеки месец си запазвам час, много съм доволна и съм благодарна на д-р Илиева, защото при едно от посещенията ми имах точно болка ниско долу - и тя много бързо и неочаквано за мен ме прегледа - и откри стафилокок, който спешно и навреме излекувахме! Няма да казвам, че съм споменавала за болката и в държавната и там без да ме преглеждат ми изписаха веднага някакви свещичи.....
Последния път - на 18.02 беше това - ни предложи да ни покаже родилното, и ние с бъдещия татко се съгласихме! Разгледахме , акушерката там ни показа и стаите, и родилна зала,  и после къде стоят бебчетата, и мнооого ама мноооого ни хареса! Ориентирам се определено да се доверя в нейните ръце! Много мила като човек и невероятен професионалст - това е моето мнение!
Говорили ли сте какво ще ти струва за нормално раждане там?И каква е цената на видеозона?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  Добре ,че не е д-р Илиева от 25 поликлиника в Младост 3!Тази тема трябва да пуснеш в медицински справочник.....

уф и аз за нея се сетих.
Добре, че не е тази  #Cussing out

# 10
Благодаря на всички, които ми отговориха до момента за д-р Антоанета Илиева Simple Smile Днес бях при нея на преглед и макар че сега чакам изследвания и тепърва ще ми назначава лечение, мога отсега да кажа че съм очарована Simple Smile Изключително внимателен човек, спечели доверието ми и се надявам да излекува и проблема ми. Да, по-скъпи са услугите в тази болница, но все пак е частна и доста модернизирана, всичко е на много високо ниво. Предвид това че миналата година ходих 3 месеца по гинеколози по здравна каса и никакъв резултат, се реших да посетя специалист в частно здравно заведение, защото обикновено там първо ти обръщат повече внимание и второ получаваш това за което си плащаш.
Е, сега ми остава да изчакам резулатите и лечението на д-р Илиева Simple Smile

# 11
  • Мнения: 123
Здравейте,
Може ли да ми дадете информация за д-р Антоанета Илиева от болница Вита в София? Някой ползвал ли се е от услугите й на гинеколог за проблеми, различни от бременност и майчинство? Благодаря предварително Simple Smile
Има същата тема за д-р Илиева по-нататък в справочника, както и за болница ВИТА. Погледни ги ако те интересува.

# 12
Аз пък съм страшно недоволна от нея, направо ми идва да я съдя, ама не ми се занимава. Направи ми сумати поразии, уж търсеше причината, че не мога да забременея, а от нейното лечение ми се образува огромна ендометриозна киста, за която тя изобщо не се усъмни, а каза, че била абсолютно безобидна, функционална. И още какво ли не, но предпочитам да не се сещам. Наистина е много мила и внимателна, аз може би и затова й се доверявах толкова време, докато тя ме залъгваше, че всичко ми е наред и не вижда причини за това, че не мога да забременея!

Общи условия

Активация на акаунт