За следобедната закуска с бисквити

  • 1 431
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
От време на време давам на Калина за следобедна закуска някое готово плодово пюре с бебешки бисквити /предимно когато сме навън, че е по-лесно/, но се замислям дали не трябва да добавям малко АМ вътре?!  newsm78 Иначе й стига до следващото ядене...

# 1
  • Мнения: 4 668
Няма причина според мен да добавяш АМ . Моят син също ги хапваше много тези пюрета  Grinning напълно достатъчни са за следобедна закуска на 7 месечно детенце !

# 2
  • Мнения: 948
Аз също мисля, че няма нужда да добавяш допълнително АМ.Щом и стига до следващото хранене, значи всичко е наред. Hug

# 3
  • Мнения: 5 103
Няма нужда да добавяш АМ.

# 4
  • Мнения: 887
Аз слагам и АМ,в което разтварям бисквитите,но щом я засища можеш и без.

# 5
  • Мнения: 27 524
Няма нужда да добавяш.

# 6
  • Мнения: 532
Не й добавяй.Само ще му промениш вкуса.Плодовото пюре с бисквитки си е чудесна следобедна закуска.

# 7
  • Мнения: 1 446
Иначе й стига до следващото ядене...
Ти сама си си отговорила. Наистина няма смисъл да слагаш АМ.

# 8
  • Мнения: 4 621
Според мен няма смисъл да добавяш АМ.

# 9
  • Мнения: 40
Според мен трябва да слагаш- нали децата до 1 г. възраст трябва да приемат дневно 500 мл. мляко т.е. основата на храната им трябва да е млякото.
Ние сме на 10 месеца и сутрин пие 200 мл. мляко с бисквити
следобед кашата или кисела (купувам безмлечни каши) го правя с нашето си мляко 150 мл. или давам плодово пюре и си изпива  след това млякото -така поема и течности, и вместо вода си изпива количеството мляко.
вечер преди лягане (2 часа след като е вечерял) останалите 150 мл.
Така е при нас но всеки си знае най добре за себе си. Защо не се консултираш и с педиатъра си още едно мнение никога не е излишно.  bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 8 917
Никога не съм слагала АМ Peace

# 12
  • Мнения: 3 499
Аз слагам и АМ,в което разтварям бисквитите,но щом я засища можеш и без.
Peace

# 13
  • Мнения: 4 392
За тази възраст аз бих добавила. Peace

# 14
  • Мнения: 990
След като изкарва до следващо хранене  няма смисъл да добавяш АМ.

Общи условия

Активация на акаунт