Бременност или не!!!!!

  • 1 783
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Здравейте момичета,

Днес се регистрирах във форума, макар че влизам и чета от няколко месеца. И така, моля Ви да изтълкувате ситуацията, в която съм на база на Вашия опит, защото аз вече се чудя и мая.
Последната ми М дойде на 02.01.2007 година. Тук обаче уточнявам, че цикъла ми е много нередовен и обикновено е на около 36 дни. Най-дългия ми цикъл е бил 49 дни. И така от 12.02.2007 насам си направих няколко теста за бременност. Първите бяха само с контролна линия, но на последните два - единия в понеделник 19.02.2007, а другия днес сякаш имаше и втора лентичка, ама...... уф и аз не знам. Много е бледа, почти незабележима. Гърдите ми са се уголемили поне с 1/2 номер и не ми идва и не ми идва.
Чудя се дали съм направила теста в правилното време. Той всъщност отрицателен ли е или положителен..... и накратко: БРЕМЕННА ЛИ СЪМ  ИЛИ НЕ....
МОЛЯ АКО НЯКОЙ Е ИЗПАДАЛ В ТАКАВА СИТУАЦИЯ ДА МИ ПИШЕ.
Чао, момичета и ще съм ви много благодарна!
Надявам се на много интересни разговори с вас.....

# 1
  • София
  • Мнения: 3 359
Да, бременна си, честито   bouquet
Втората четичка, обикновено е много бледа.
Сега следва да си запишеш час на лекар, за да потвъди бременността, а ти си купи фолиева киселина   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Здравей аз не бях в такава ситуация но ако виждат втора линия дори и съвсем бледа- ЧЕСТИТО /надявам се да е желана бременност/, а за гърдите уголемяването и при мен беше така и това беше сигурно първия признак който ми подсказа, че май няма да ми дойде в следващите 9 месеца! Пожелавам ти да видиш резултата който искаш на теста. А между другото знам че теста трябва да се прави сутрин, като първите няколко капчици урина ги оставиш да изтекат и след това тестваш   bouquet

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
А бледата чертичка в първите пет минути ли се появи? Ако да - честито!

# 4
  • Мнения: 205
Е момичета,
много ме зарадвахте.
ДА - бременноста ми е много желана. От два месеца пия фолиева киселина, так че няма страшно. Но този месец започнахме за първи път да "рисуваме нашето бебе" и направо ме е страх да повярвам, че е станало толкова бързо.
А по отношение на теста направен е сутрин, при първа урина и резултата е отчетен между 5 и 10 мин.  - всичко по инструкциите.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито - щом има втора чертичка, макар и бледа значи има и бременност!  bouquet
Отиди на лекар за официално потвърждение  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 359
Щом е желана, само мога да ти пожелая лека бременност и едно здраво и красиво бебче   bouquet
Между другото, аз имам няколко отрицателни теста, преди да "заловя"на мама диверсантката и много добре помня колко време се пулих над чертичката в 4 сутринта с дилемата "съм ли- не съм ли"  Hug

# 7
  • Мнения: 205
Здравей, Azzy!!
Твоят отговор ме успокои.
Понеже нямам търпение да разбера със сигурност си запазих час при лекар днес след работа.
Още тази вечер ще знам със сигурност и утре сутринта ще пусна съобщение, да кажа резултата.
Стискайте палци, моля ви!!!

# 8
  • Мнения: 888
 Praynig
и
 Hug за
Мартина75

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
 Praynig. Успех.

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И моята втората чертичка беше много бледа, но понеже никога не ми беше прескачало, пък и правихме опити- бях сигурна, че съм бременна.

Консултирай се и с лекар!

# 11
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Иди на лекар. Успех Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 169
  bouquetЧестито , и при мен беше така , отрицателни тестове , бледи чертички, в момента една бледа черта , лакомо суче.Лека и безпроблемна бременност Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 4 621
Честито. Бременна си  Hug
Лека и незпроблемна бременност ти желая  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
Щом е желана, само мога да ти пожелая лека бременност и едно здраво и красиво бебче   bouquet
Честито! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт