Слънцезащитен крем с висок фактор-препоръчайте

  • 2 865
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Моля препоръчайте ми крем за лице с висок фактор на защита . След като родих преди 6 години започнаха да ми излизат тъмни петна по кожата на лицето.Трябва да ползвам крем с фактор над 30 но все не  мога да реша какъв. Може да ми препоръчате  и някой избелващ крем или да ми предложите нещо?      bombs reverance 4470 newsm12

# 1
  • Мнения: 184
аз ползвах крем  блокиращ слънцето Soladerm за лице 50+ (продава се в аптеките) - хубав е , ефективен е и не е мазен Peace Струва към 15-20 лв някъде

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвам dermophil фактор 30.кожата ми се чувства добре,но бих пробвала и този на soladerm.

# 3
  • Мнения: 17 402
Ползвала съм Виши 60, доволна бях. Сега съм се спряла на Авен 50- четох, че кремовете им са с минерален филтър, което е по- доброто... МОля някой да обясни разликата между химичен и минерален филтър!

# 4
  • Мнения: 5 595
Ползвам Виши 30 дори и през зимата!

# 5
  • Мнения: 5 539
Миналата година в този форум мацките много хвалеха един крем с фактор 50, Anthelios на Ла Рош Позе

# 6
  • Мнения: 3 011
И аз бих препоръ4ала Ла Рош, Антелиос, има 3 вида- флуид за по мазна кожа, обикновен крем и оцветен крем. И трите са фактор 50+ . А за петната същата фирма предлага продукта Мела Де, но какво да ти кажа, кой знае какъв ефект не очаквай- ще има сигурно, но...... пигментации трудно се премахват, докато е бременна жената не мисли, но после се 4уди как и от къде да ги отстрани.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
Avene +50!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт