А вашето мнение за електроуридите "Конелиано"???

  • 2 537
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Момичета,мн.сте мили!След като мн.от вас ми дадоха идеи за кухни сега ме мъчи един др.въпрос!!
Вмомента сме се спряли на ел.уреди конелиано.Вашите отзвуци за тях!! Laughing
Предварително Ви благодариа!!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
купувай бре, и ние хляб ядем Wink

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Личен опит нямам,освен един гофретник. Но преди време исках да си купя такъв абсорбатор и събрах само отрицателни мнения. Произвежда се в Китай и често дефектира.

# 3
  • Мнения: 2 438
Имам само микровълнова от тази марка. На 5 години е, но използването й е зверско, а не е мръднала изобщо /пу-пу/. Топлим, правим пуканки, аз размразявам, понякога я ползваме по 20 пъти на ден.
 

# 4
  • Мнения: 780
имам доста неща на марката и съм много доволна - гофретник , сандвич тостер , тостер , сешоар , ютия , цитруспреса ... всички ги ползвам често и съм нямала проблем  Peace

# 5
  • Мнения: 121
Имам миксер и пасатор техни. Подарък са. Пасатора го използвах 5 пъти и страх ме хвана, защото присветкаше отвътре като разбивах картофено пюре. Миксера работи, но не го ползвам много, така че не мога да дам мнение. На позната и подариха същите уреди. Пасатора й издържа 3 пускания, а миксера 2-3 месеца го ползва преди да изпуши. Сравнение със същите уреди на bosch i philips не може да се направи. Не бих си купила нещо тяхно, освен ако нямам намерение да го ползвам по-рядко и не си струва да се влагат повече средства.

# 6
  • Мнения: 2 332
купувай бре, и ние хляб ядем Wink

Хахахаха  Laughing.

Мнение - отрицателно - и не само мое, а и на работещи с различни марки кухненски електроуреди.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
newsm11 
Имам една прахосмукачка /подарък за сватбата/ на тази фирма, която не ми върши никаква работа.
Един тостер /пак подарък от сватбата/, който работи, но не се ползва пък често в къщи.

# 8
  • Мнения: 3 360
ИмаХ прахосмукачка-не  ставаше Crossing Arms

# 9
  • Варна
  • Мнения: 176
Имам стъклокерамичен плот, фурна и абсорбатор - ползват се почти всекидневно от две години и половина и съм нямала проблеми. Честно казано си ги избирах по красота, защото ми хареса дизайна, но да чукна на дърво всичко работи. Всичко беше с 3 години гаранция, като изтече гаранцията ще видим. Иначе имат сервизи в повечето градове в България - поне така са написани на гърба на гаранционната карта. Не ми се е налагало да търся сервиз.
Не знам къде са произведени, но то май вече всичко се прави в Китай.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Единственото което знам ,че тази марка е на-добрата в производството на аспиратори.За други уреди не съм чувала впечатления.

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Единственото което знам ,че тази марка е на-добрата в производството на аспиратори.За други уреди не съм чувала впечатления.

Който  ти го е казал, те е излъгал. Нищо подобно, Конелияно не са най-добрата марка абсорбатори. Да не се бъркаш с Фабер случайно ?

# 12
  • Мнения: 460
Имам стъклокерамичен плот, фурна и абсорбатор - ползват се почти всекидневно от две години и половина и съм нямала проблеми. Честно казано си ги избирах по красота, защото ми хареса дизайна, но да чукна на дърво всичко работи. Всичко беше с 3 години гаранция, като изтече гаранцията ще видим. Иначе имат сервизи в повечето градове в България - поне така са написани на гърба на гаранционната карта. Не ми се е налагало да търся сервиз.
Не знам къде са произведени, но то май вече всичко се прави в Китай.




а може ли да ми изпратиш снимки! Embarassedако е удобно разбире се!
придварит.благодаря!

# 13
  • София
  • Мнения: 67
Имам прахосмукачка и съм доволна.

# 14
  • София
  • Мнения: 67
Към нея ни дадоха подарък тостер и сокоизтисвачка и от тях съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт