Метален вкус в устата???

  • 12 101
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
От няколко дни имам метален вкус в устата. Направо ще полудея. Имате ли представа сигнал за какво може да е? Диабет??? Не пия никакви лекарства в момента и май нямам други оплаквания, освен че ме сърби тялото /нямам обриви/. Ооох! Успокойте ме, моля ви!

# 1
  • Мнения: 1 120
и аз лятото имах метален вкус в устата.личната ме пита дали имам амалгама в устата,защото може да се дължи на това.но аз нямам и проблема остна неразрешен.с течение на времето отшумя
но не се притеснявай.
нека някой по-компетентен от форума си изкаже мнението

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Wероятно се дължи на проблеми с черния дроб, но съчетанието със сърбежме навежда на проблем със жлъчката.Направи си ехография на черен дроб и жлъчка

# 3
  • Мнения: 1 404
Възможно е да се дължи на различни метали в устата ти,иди на преглед и при зъболекар.стискам палци да се открие бързо причината Peace

# 4
  • Мнения: 9 089
А също така е и симптом на бременност Grinning
Явно тука няма да можем да ти постави диагноза, но ти стискаме палци Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря ви много. Нямам кой знае колко метали в устата, а и те са ми там от години, не от миналата седмица... Адски е изнервящо, направо гадория. Мислех си да не е захарта. Ям сладко с килограми. Май ще трябва да ходя на лекар. Още веднъж ви благодаря.

# 6
  • Мнения: 1 404
Благодаря ви много. Нямам кой знае колко метали в устата, а и те са ми там от години, не от миналата седмица... Адски е изнервящо, направо гадория. Мислех си да не е захарта. Ям сладко с килограми. Май ще трябва да ходя на лекар. Още веднъж ви благодаря.
Не е нужно да са много,достатъчно е една амалгамена обтурация и една златна коронка и може да се получи патогалванизъм,който се проявява с метален вкус.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря ви много. Нямам кой знае колко метали в устата, а и те са ми там от години, не от миналата седмица... Адски е изнервящо, направо гадория. Мислех си да не е захарта. Ям сладко с килограми. Май ще трябва да ходя на лекар. Още веднъж ви благодаря.
Не е нужно да са много,достатъчно е една амалгамена обтурация и една златна коронка и може да се получи патогалванизъм,който се проявява с метален вкус.
В устата си имам само метало-керамика. Сърбежа също ме притеснява, дали няма нещо общо с вкуса ми.

Общи условия

Активация на акаунт