Пак въпрос за кашите

  • 771
  • 13
  •   1
Отговори
Днес взех на малката безмлечна каша ябълка на Humana на кутията пише че се прави с вода а за над 6 месечно бебе-с мляко
аз си мислех че безмлечните каши се правят с млякото което пие бебето
вие какво ще кажете?

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хм, странно  newsm78  Защо чак след 6-тия месец с мляко. Аз никога не съм купувала безмлечни каши а само млечни, но доколкото знам  безмлечните могат да се правят както с вода, така и с АМ

# 2
  • Мнения: 27 524
Това на българския превод ли е или оригинален надпис?

# 3
  • Мнения: 887
Много странно защо с вода?Когато съм купувала на сина си безмлечна каша съм слагала в нея от млякото,което пие.Просто виж самата каша след колко месеца я дават и спокойно можеш да я даваш на бебето с неговото мляко.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Хмм , много странно.  newsm78 Аз имам безмлечна каша на Милупа (ориз) и пише, че може да се приготвя както с вода, така и с АМ, което пие детето. Може да се хапва от четвъртия месец  Peace Но Хумана не съм ползвала.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
аз си мислех че безмлечните каши се правят с млякото което пие бебето
вие какво ще кажете?
Правилно си мислиш  Laughing Грешката сигурно е в превода.

# 6
  • Мнения: 532
Няма логика да не можеш да използваш АМ ,което пие бебето.

# 7
Кашата се приготвя с АМ.

# 8
  • Мнения: 379
и ние ядохме от нея и я приготвях с АМ; може и само с вода, но тогава ще се намали хранителната й стойност; това, най-вероятно, е логиката за преди и след 6тия месец; така или иначе ние не сме яли друго освен мляко преди 6тия месец

# 9
  • Мнения: 4 970
Правила съм я и с вода и с АМ. И по двата на4ина става страхотна и много вкусна Peace.ТОва ни беше втората каша и много се хареса( на мен също Blush)

# 10
  • София
  • Мнения: 676
Не съм ползвала безмлчени, но може да слагаш АМ  Peace. Не виждам да има проблем.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз съм давала безмлечни само на ХИП, но там си пише да се приготвят с АМ, не виждам логика преди 6 месеца да се приготвя кашата с вода, бих я приготвяла с мляко  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 677
На всички каши на Humana, които съм купувала, пише, че се правят само с вода. Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Винаги съм купувала млечни,но защо да не може да я направиш с АМ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт