Бяло течение...

  • 568
  • 3
  •   1
Отговори
    Искам предварително да се извиня, затова че темата може на някои от вас да ви се стори тъпа, но когато я четете имайте предвид, че е писана от дете(15 годишно момиче), така да каже.Много мислех с кого да разговарям на тази теме...да първото което ми хрумна е майка ми, но с нея не сме много близки пък и се притеснявам.. както и да е.Четох в Интернет какво ли не на тема бялото течение, но вместо да ми помогне прочетената информация аз се обърках още повече.Реших да пусна тази теме тук, защото това е форум за майки, вярно обсъждате майчински проблеми, но няма никои които да може да ми помогне по добре от няколко жени които биха ме разбрали.Мислех много как да напиша темата за да не изглежда безсмислена...но според мен няма нищо по добро от това да говориш(пишеш)направо.                                                                     Нормално ли е бялото течение при тинейджърите?Говоря за постоянното бяло течение, не за онова което се появява само преди цикъл.Трябва ли да ходя на лекар(не ми се ходи срам ме е и  ме е страх Sad).Какво да направя.Притеснявам се дали не е някакво заболяване...

# 1
Миличка, наистина никой не би могъл да ти каже дали това течение , което имаш, е нормалното физиологично явление, което имат всички полово зрели жени (а ти, макар и на 15г., си вече такава), или е признак за някакво заболяване,напр. гъбички. Не пишеш дали водиш полов живот, предполагам, че не, така че най-лошата възможност при теб вероятно е тъкмо гъбички, ако напр. скоро си взимала антибиотик. За съжаление все още нямаш достатъчно опит, за да прецениш сама, така че все пак говори с майка си и отидете на лекар. Има детски гинеколози, които преглеждат девствените момичета и съвсем няма да е толкова неприятно или страшно. Желая ти успех!

# 2
Благодаря все пак,че някои ми обърна внимаие и маи ще се наложи да говоря с майка си. (;

# 3
Направи го без никакви притеснения. Това, че си задаваш такива въпроси и искаш да получиш компетентен отговор, е признак на висока здравна култура и майка ти би трябвало да го оцени. За съжаление не само младите момичета, а и зрелите жени понякога подценяват проблемите си и така ги задълбочават. Но в твоя случай, макар да смятам, че е добре да отидеш на гинеколог, все пак съм убедена, че всичко ще е OK!

Общи условия

Активация на акаунт