Менкате ли си местата в спалната?

  • 3 651
  • 95
  •   1
Отговори
Аз обичам когато спя жена ми да ми е отляво. Жена ми пък не е съгласна. Постигнахме споразумение (щото аз отстъпих) и сега всяка седмица си меним местата. Цялата дивотия започна преди месец и незнам докога ще продължи. Даже незнам защо трябва да го правим.

# 1
# 2
  • Мнения: 46 438
От скоро да  Close
От както махнахме решетката на леглото на детето, редовно ни навестява и през половин час си сменя изискванията кой къде да легне  #Cussing out и ние изпълняваме, иначе няма да ни остави да спим  Crazy общо взето по цяла нощ се прескачаме  ooooh!

Иначе и аз не обичам, обичам да спя отвътре  smile3524

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не. Така сме си свикнали, сигурно няма да ни е комфортно ако си сменим местата.

# 4
  • Мнения: 5 393
Не, всеки си спи от неговата си страна.

# 5
  • Мнения: 2 035
Не!
При нас твърдо важи  -  Кому на месте не сидится, тот добра не наживёт! — Който не си седи на мястото, богатство няма да натрупа Joy

Или по точно - Всяка жаба да си знае гьола   hahaha Mr. Green

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 1 069
 Не си менкаме местата, но си въртим матрака.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
Не!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Рядко.
Аз спя от външната страна, а мъж ми по цяла нощ ме прескача да успокоява малката. Понякога го съжалявам и лягам отвътре, че доста често се спъва в мен  Mr. Green Той ако легне пръв пък, никога не ляга от външната страна.

# 11
# 12
  • Мнения: 6 991
Предпочитам да съм отвътре, когато сме на голямото легло, защото по принцип ме е страх да съм от външната страна (луда съм, знам). На малките легла обаче съм от външната, защото много се въртя и имам нужда от пространство...Абе да не си на мястото на мъжа ми. Laughing Така че си сменяме местата, защото спим в различни къщи и различни легла съответно Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 520
Не, не си ги менкаме. Държа да съм си на мойта половина, защото ми е по-удобно спрямо позата ми за сън. Обичам да спя на лявата си стрна. Освен това държа да съм обърната с лице към широката част на стаята, иначе имама чувството, че ще се задуша.

Не си давам също възглавницата и завивката зимата. Peace

# 14
  • Мнения: 811
И ние не. Както и възглавниците не менкаме, ама аз обичам да се присламчвам на неговата като се гушкаме  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт