Кърма за нуждаещи /замразена/

  • 409
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
Може би звучи налудничаво, но... Аз лично за собствени нужди смятах да я ползвам, ама се налага да заминем спешно и там където отиваме няма условия за съхранение,иначе щях да я пренеса в хладилна чанта.
Не съм болна или заразена.Просто искам ако мога да помогна на нуждаещи.Пробвах да я дам в банка за майчина кърма, но там си давали техни бурканчета.
Значи, замразена е в хлад.камера, в пластмасови стерилни чашки 0,100мл. за урина.На всяка една пише дата на изцеждане.
Извинявам се, ако съм наранила някой.Не ми се смейте.Просто ми е жал да я изхвърля

# 1
  • Мнения: 1 691
Според мен е страхотно предлжението ти!
Естествено, че ти е жал да хвърлиш толкова ценно нещо. А и след целия зор да я цедиш... Не може да няма мама, на която да можеш да помогнеш.

# 2
  • Мнения: 439
абе,честно казано сигурно и да има, ще я е страх да вземе от непозната,неизследвана и т.н. а в банката а майчина кърма взимат току що изцедена-е няма как да изцедя 100гр и да търча с количка и дете да я давам.Питаха ме дали не искам да стана донор.Аз им казах че заминаваме и няма да сме тук, а и ми е малко неудобно.

# 3
  • Мнения: 256
Може би звучи налудничаво, но... Аз лично за собствени нужди смятах да я ползвам, ама се налага да заминем спешно и там където отиваме няма условия за съхранение,иначе щях да я пренеса в хладилна чанта.
Не съм болна или заразена.Просто искам ако мога да помогна на нуждаещи.Пробвах да я дам в банка за майчина кърма, но там си давали техни бурканчета.
Значи, замразена е в хлад.камера, в пластмасови стерилни чашки 0,100мл. за урина.На всяка една пише дата на изцеждане.
Извинявам се, ако съм наранила някой.Не ми се смейте.Просто ми е жал да я изхвърля
съпа pepejeans няма нищо лошо в това напълно те разбирам че се притесняваш защото и аз я изхвърлям мамите се притесняват да вземат от чужд човек а пък в нашия град нямаме екстри като например банки за кърма но аз те подкрепя напълно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт