Доц Байкова

  • 2 237
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
  newsm03Моля ви , ако някоя от вас е ходила на консултация при доц Байкова , нека каже дали е доволна . Ако може координати и колко взима за консултация .
Цената включва изготвяне на режим , но за колко време . Въобще всичко ще ми е от полза .
Преди доста време съм ходила при нея , но цените сигурно са променени - а чувам някакви суми от сорта на 40 лв на седмица , което ми се вижда прекалено , само за да ти даде някаква диета .
Моят лекар ме изпраща при нея , защото моите излишни кила са от лекарства и здравословен проблем . И не мога сама да си пазя диети - би било глупаво , само още нещо да си объркам - трябва си специалист .
Благодаря ви !   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 461
Аз ходих при нея на 10.02. В събота трябва да съм на втора консултация, но може би ще пропусна, защото няма да съм в града.
Цената на консултация е 40 лева, като тя те мери на един кантар и ти предлага да си избереш една от нейните диети. не са индивидуални режимите, ако поразровиш из старите теми, сигурно всичките ще ги изровиш. на две седмици режимът се сменя, като й се явяваш да те измери, да ти даде следващата диета и да ти вземе 40-те лева. не мога да кажа засега колко съм доволна, след първата седмица кантарът мръдна с 1-2 кг на долу, но още нищо постоянно.
Приема в Медицински център Марковс, ул. Асен Златаров 2, това е пресечка на Янко Сакъзов. телефони:
02/944 36 77 - от 17 до 20:30ч. Това е в кабинета й.
02/805 63 86 - от 8 до 16ч. Това е в Медицинска Академия
GSM: 0888 370 922
Обаждаш се предварително да си запазиш час и се въоражаваш с търпение, тъй като има доста хора и се чака доста.
Желая ти успех, иска се просто воля, защото яденето не е много!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 492
Аз ходих при нея на 10.02. В събота трябва да съм на втора консултация, но може би ще пропусна, защото няма да съм в града.
Цената на консултация е 40 лева, като тя те мери на един кантар и ти предлага да си избереш една от нейните диети. не са индивидуални режимите, ако поразровиш из старите теми, сигурно всичките ще ги изровиш. на две седмици режимът се сменя, като й се явяваш да те измери, да ти даде следващата диета и да ти вземе 40-те лева. не мога да кажа засега колко съм доволна, след първата седмица кантарът мръдна с 1-2 кг на долу, но още нищо постоянно.
Приема в Медицински център Марковс, ул. Асен Златаров 2, това е пресечка на Янко Сакъзов. телефони:
02/944 36 77 - от 17 до 20:30ч. Това е в кабинета й.
02/805 63 86 - от 8 до 16ч. Това е в Медицинска Академия
GSM: 0888 370 922
Обаждаш се предварително да си запазиш час и се въоражаваш с търпение, тъй като има доста хора и се чака доста.
Желая ти успех, иска се просто воля, защото яденето не е много!  bouquet

Много ти благодаря !
Аз изрових старите теми и малко се разубедих да ходя при нея - защо да давам 40 лв , за да ми даде някоя диета , която я има в нета .
За едното мерене ...
Аз ако нямам срам от себе си , та от нея ли ще се впечатля та да седя на диетата .
Ще се справя сама .  bowuu

# 3
  • София
  • Мнения: 461
ами и на мен не ми се ходеше много, ама ми трябваше стимул, направо щях да припадна от срам като ме качи на онзи кантар, с всичките дрехи, обувки и т.н. трябваше просто наистина да се осъзная колко много съм напълняла. а иначе си права, като можеш да си ги копираш от форума, защо да и даваш 40лв. тя нито ти прави изследвания, нито нищо. само ти показва разни списания да се изтъкне колко е популярна и ти говори разни неща от сорта "изберете диетите на д-р Байкова". не че е лоша жената, но пък ние да не сме малки, можем и сами!
стискам ти палци и ти желая успех в тежката битка с килограмите! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт