Термокерамично покритие против мухъл?

  • 7 158
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Днес прочетох това:
http://www.napravisam.bg/?id=visuals&sid=166

Чували ли сте? Някой да е пробвал? Ние мухъл нямаме, но сградата е нова и съм почти сигурна, че все някога ще цъфне Close Дали да не боядисаме всички стени с такова покритие? Излиза доста скъпичко, но вероятно си заслужава, мухълът е отврат работа Sick
Може ли ако някой е ползвал, да сложи една снимка, искам да видя как изглежда Praynig

# 1
  • Мнения: 150
Belinda, мисля че става дума за боите от вида на Термошилд и Термомакс, които доста сме ги коментирали в темите за мухъл.
 От личен опит ти казвам че ефект наистина има- аз бях резервирана и понеже е доста скъп само в кухнята минахме с Термошилд и там мухъл така и не се появи тази година, докато в хола  на другата външна стена си се появи отново и то доста. Така че на лято ще боядисваме и другите стаи с него.
 А на външен вид не е нещо особено- стои си по-грапава просто стената, но е красиво.

# 2
  • Мнения: 1 163
Belinda, мисля че става дума за боите от вида на Термошилд и Термомакс, които доста сме ги коментирали в темите за мухъл.
 От личен опит ти казвам че ефект наистина има- аз бях резервирана и понеже е доста скъп само в кухнята минахме с Термошилд и там мухъл така и не се появи тази година, докато в хола  на другата външна стена си се появи отново и то доста. Така че на лято ще боядисваме и другите стаи с него.
 А на външен вид не е нещо особено- стои си по-грапава просто стената, но е красиво.


Абсолютно подкрепям от личен опит!!

# 3
  • Мнения: 1 028
Да и аз мога да кажа,че след 3-годишна неравна битка с мухъла,най-накрая с "Термомакс" се оправиха нещата Peace

Общи условия

Активация на акаунт