Ден без компютри

  • 1 263
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Попадна ми това и реших да го споделя с вас,е ще успеем ли без компютри за един ден...........

http://www.shutdownday.org/

# 1
  • Мнения: 6 991
А, то било събота. Ако се постарая, може и да успея. Rolling Eyes Но съм по-склонна да кажа "не". Laughing

# 2
  • Мнения: 617
цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже не искам да го погледна. Така че ДА аз мога да издържа без компютър не един, а два дни.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 12:30 от mimi_mimi

# 3
  • Мнения: 2 759
           Мога, и ще го направя - инициативата е гот. Гласувах с 'I can'.

           P.S. Чакам следващия Ден без мобилни Peace.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
I can Peace

# 5
  • Мнения: 11 607
Изкарах 3 дена без компютър, ако взема присърце идеите - за малко мога и без комп, и без мобилен..... и без много други неща, ама за малко!

# 6
  • Мнения: 6 991
То и аз съм "изкарвала" 7 дена, като бях в болница.Накрая за малко да ме хване първо абстиненция, второ да получа инфаркт като видях колко спам има в моя форум, задето не съм стояла  да прочиствам глупостите им.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Попадна ми това и реших да го споделя с вас,е ще успеем ли без компютри за един ден...........

изкарвам само на почивка, иначе вкъщи - не мога  ooooh!

# 8
  • Мнения: 4 406
абсурд- не мога!

# 9
  • Мнения: 4 473
Принудително съм изкаравала и доста повече. Доброволно - защо пък не?! Wink

# 10
  • Мнения: 1 312
Принудително съм изкаравала и доста повече. Доброволно - защо пък не?! Wink

Принудително и аз-по 2-3 седмици се е случвало Rolling Eyes
Доброволно-не мога-нямам грам воля Embarassed

# 11
  • Мнения: 4 068
Принудиетелно съм изкарвала около два месеца без комп, но доброволно не бих могла. Има ли комп в помещението където съм е изключено да остане неупотребен.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 781
цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже не искам да го погледна.

цял ден работя на компютъра и като се прибера в къщи даже искам да го погледна.  Whistling

# 13
  • Мнения: 2 759
             Напомням на всички, които искат да се включат утре.

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мога и съм издържала без компютър повече от 1 ден. И даже не ми е липсвал. Sunglasses
За съжаление, обаче, утре съм на работа и няма как да спазя това.

Общи условия

Активация на акаунт