Фибрин като при4ина zа спонтанен аборт???

  • 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 700
zдравеите,


днес си полу4их хистологията от абраzиото. И малкото което раzбрах е "отделяне на Фибрин като въzможна при4ина zа нару6ена циркулация и последвал аборт."  Shocked Може ли някои да ми обясни какво оzна4ава това.  newsm78

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 36
за съжаление идея си нямам какво може да значи това,защо не попиташ АГ то си? Thinking

# 2
  • Мнения: 4 700
АГ ми е една некъдърница, при която никога ве4е няма да ида. Но днес бях при друг. За съжаление не може да се каже то4но zа6тото плодът е бил мъРТъВ по4ти 4 седмици  Cry беz да раzбера. Поне zнам ве4е какво е фибрин.  Confused

# 3
mipetrova, искрено ти съчувствам за случилото се ! и аз преживях спонтанен аборт преди няколко месеца ,  при мен плодът е бил 2 седмици мартъв в мен.... но моята аг- лекарка не бе забелязала  това  #2gunfireTwisted Evil.макар , че през седмица ми вземаше пари за прегледи. #Cussing outтака и не отидох да си взема епикризата и незнам какво пише там -една от причините е че не искам и да виждам бившата си аг-лекарка. би ли  ми обяснила какво е фибрин newsm78. не се отчайвай, мисли позитивно това мога да ти пожелая

Общи условия

Активация на акаунт