Стара Загора 22 - пролет се задава, хормонът дЪл ще побеснява...?

  • 10 915
  • 280
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Приемам предложения за заглавието на темата, че това не ми харесва...
Хапчице, имаш ли идейка...? Wink

А защо съм горски петел, мари Фидано... Да не е щот ти си горско дърво...?

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 12:38 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 57
Привет и от мен  Hug

Използвам, че бебо заспа най-после.
Идеи за заглавие нямам, че недоспиването напоследък си казва думата, ама ето малко снимки от мен Simple Smile
Повече като си остане таткото вкъщи през уикенда, че засега го виждане само вечер, а пък на мен още ми е малко уморено да снимам и да обработвам.

http://stefidobrin.multiply.com/photos/album/5

# 2
  • Мнения: 6 243
Не е зле заглавието, но не отговаря на душевните ни нагласи. Още не сме се разбукали здравата  Grinning, за разлика от миналата година по това време.

Ак осе настроя на поетичнавълна по-късно днес, ще се включа с идеи. Wink

(отивам да гледам снимчици)

# 3
  • Мнения: 449
Прооолет се задава, старозагорската чета пак ще подивява Laughing
Пролет китна се задава, нашата дружина се плоди и разхубавява Laughing
Още лиготии? Joy Joy Joy
Билбо_бо, много сладък тоя Алек. И мамата също Hug/направо ти се чудя откъде го извади това бебе-стова миниатюююрно коремче Blush/

# 4
  • Мнения: 57
Билбо_бо, много сладък тоя Алек. И мамата също Hug/направо ти се чудя откъде го извади това бебе-стова миниатюююрно коремче Blush/

Мерси, мерси   bouquet

А пък то коремчето беше цялото бебе Simple Smile Другите килца на дупе и крака са се качили  Joy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Голям сладур е Алекс. Да ви е жив и здрав.

А вчера при мен дойде един младеж, каза че е от дома в Петрово. Станал пълнолетен и донесе бонбони да почерпел и да ни благодарял. Прибрах ги, утре на кафето ще ги донеса.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
bilbo_bo  да ти е жив и здрав бебока   ylinfant
Много да ви радва  smile3525 , а ти си почивай повече
Ще чакам, ако имаш време, за подробности около раждането  smile3503

# 7
  • Мнения: 753
Сладурче Алек! За мен също си винаги била от финните бременни мами, Поздравления за юначето!
Поздрави на месечката Ави! Дани вече изкача от паяка и шета шета.. забраних паяка вече много сложни упражнения прави за да се измъкне..

 А за Марта, пролетта...ами кой ще умилостиви бабата първо, задава се стууд ...мисля..ще се изговори много бързо тази за пролетта, нещо свързано с празника на мамите, ресторантите и розите...ама нямам поетична дарба уви

Уффф, омръзна ми да чета за тия изпити, ега ти простотиите се учат в някои велики университети

# 8
  • Мнения: 11 306
Приемам предложения за заглавието на темата, че това не ми харесва...
Хапчице, имаш ли идейка...? Wink

А защо съм горски петел, мари Фидано... Да не е щот ти си горско дърво...?

Кат не щеш да си горски, на ти аяzмовски петел. Хак да ти е  Joy
Пък колко аz съм горско дърво е друга тема. Ама съм дърво, куха лейка  Mr. Green (бъzика не е zа теб, тя Хапката zнае)

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Здравейте и от мен.
Първо да побързам да честитя рождения ден на многообичания Сержи, като му изпратя много целувки по където-си-пожелае Mr. Green
Да си жив и здрав, Сержолино и да имаш търпението да изтрайваш жена си още много години!

Билбо Бо, наистина ти е прекрасно момченцето. Да ти е жив и здрав!

Тигърче, не съм се отказала, но кутията ти за ЛС е пълна и не можах да ти пиша снощи, а беше късно да ти звъня. Ей сега ще те набера да се разберем.

Злати, като се поосвободиш малко ме набери на Скайпа да ми разкажеш за днешната си мисия.

Хапчице, ще ми се да се видим тия дни и да си поговорим малко. Кажи кога можеш.

# 10
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз не пиша много често във вашите теми , но и аз съм от Стара Загора , но сега искам да попитам , някой знае ли къде има Триизмерен ехограф и при кой лекар ? Колко ще ми струва , разбира се ако знаете , ще ви бъда много благодарна за отговора.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Триизмерен или така наречения 3D ехограф в Стара Загора има само Ина Цонева...
Но не го ползва... Според слуховете, защото не може да работи с него...
Според мнения на запознати... С триизмерния ехограф се показват само картинки, интересни за бъдещата мама и тати... Прегледа с него струвал около 70 - 75 лева...
Истински добрите ехографисти обаче... Се справят много по-добре с двумерен ехограф...
А и нали знаеш, не е важен апарата... Важно е задапаратното устройство...
На теб защо ти е триизмерен ехограф и то точно в Стара Загора...?




П.С. Бреееей, цяло съзвездие сме се събрали да четем тая тема...

# 12
  • Мнения: 6 243
Хапчице, ще ми се да се видим тия дни и да си поговорим малко. Кажи кога можеш.
Niamam kirilica - sorry

Drugata sedmica shte se vidim, tia dni ne moga hi4! Dnes shto ne doide?

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Хапчице, ще ми се да се видим тия дни и да си поговорим малко. Кажи кога можеш.
Niamam kirilica - sorry

Drugata sedmica shte se vidim, tia dni ne moga hi4! Dnes shto ne doide?

Вчера и днес съм по цял ден на ТЕЦ-а. Утре пак, надявам се другата седмица да ми остане малко време.

# 14
  • Мнения: 6 243
Оправих си тъпата кирила.
Ами наистина другата седмица ще остане, тъкмо да ти е хуууубаво домъчняло за мене.

Общи условия

Активация на акаунт