зацапване преди цикъл

  • 1 266
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Момичета, първо искам да ви кажа, че когато чета форума, наистина се чувствам по-добре. След поредния месец неуспех обаче се почувствах по-зле емоционално...И затова искам да ви попитам някоя от вас имала ли е моя проблем и как го е решила.
А той е: 3-4 до 5 дни преди цикъла имам кафеникаво зацапване. И така е от доста време насам, през което време ходих при 3-ма гинеколози, всеки от които ми изписваше Дуфастон (по различни схеми: 12-ти ден, 15-ти ден, 16-ти ден). Е, не помага. Иначе изследванията на хормоните показват, че прогестеронът ми е в норма (както и другите хормони). Докторът, при който ходя сега казва, че зацапването само по себе си не може да бъде причина да не мога да забременея. И казва да се успокоя и да продължаваме с опитите. Аз обаче не мога да се успокоя, ставам все по-зле...
Дайте някакъв съвет какво да направя,какво да изследвам още, че моите идеи за решаването на този проблем се изчерпаха...

# 1
  • Мнения: 820
Аз имам същото зацапване като теб 5-6 дни преди цикъл и като питам гинките тука те само казват "А, така ли?" и мигат умно. Мислех следващия цикъл да пробвам с прогестерон, но след като прочетох твоя пост имам съмнения дали ще помогне. По принцип знам, че зацапване до 2 дни преди М е нормално.

Дано се включи някой по запознат.

Общи условия

Активация на акаунт