Капки за нос за бременни?

  • 3 273
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте дами,
Някой знае ли подходящи за бременни капки за нос newsm78, щот' тоя нос вече ме изнервя безкрайно.
Много ще съм благодарна, ако някой може да помогне.
Поздрави и лека вечер на всички Simple Smile

# 1
  • Мнения: 26
Докато бях бременна малко понастинах и GPто ми каза да използвам подсолена вода. Но ми мина и не съм пробвала. Опитай преди да използваш капки.  Stop И бързо оздравяване!

# 2
  • Мнения: 317
В девети месец ,седмица преди секциото ми бях с хрема . Изписаха ми Ксилометазолин - много са ефикасни. Peace

# 3
  • Мнения: 475
Бях се разболяла съвсем в началото на бременността и лекаря ми изписа едни капки,които се приготвят в аптеките,но за съжаление не им помня името.Попитай лекаря си,може да знае какви са.Много ми помогнаха.Със солена вода също става,но е много неприятно. Wink

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Физиологичен разтвор или спрей Стеримар

# 5
  • София
  • Мнения: 1 424
аз също си слагах ксилометазолин, защото нищо друго не ми помагаше. но само вечер и за 2-3 дни.

# 6
  • Мнения: 878
физиологи4ен разтвор или морска вода newsm10

# 7
  • Мнения: 999
Аз докато бях бременна ми се случи два пъти да имам хрема и  си взех Коризалия. Те са хомеопатични, малки топчета който се смучат.Хремата ми спря за 12 часа, много са ефикасни.

# 8
  • Мнения: 5 026
Ползвала съм Ксилометазолин.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Ползвала съм Ксилометазолин.
И аз. Peace Биопарокс също. И двете стават за бременни, доколкото знам. Wink

# 10
  • Мнения: 2 616
Мога да ти препоръчам физиологичен разтвор с морска вода, казва се Стеримар, само хубави неща съм чувала за това чудо, още не съм го ползвала, за да ти споделя лични впечателния. Има и едни хомеопатични хапчета за храма на Боарон, които вършат чудесна работа и със сигурност няма да ти навредят или на беб. За 2 дни ще ти спрат хремата, това вече съм го ползвала и съм много доволна.

# 11
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ксилометазолинът е абсолютно забранен за бременни!!!! В никакъв случай не го вземай. Аз имах такъв проблем и само като споменах на лекаря си думата ксилометазолин, той подскочи до тавана. После ми обясни, че съдържа определени съставки, които могат да увредят плода. Така че в никакъв случай не го ползвай. А лекарят ми е едно от най-известните имена в бранша и му имат вяра много хора.

Стеримарът е добър вариант. Но ако хремата е силна, не помага. Има също така различни хомеопатични продукти, които може и да ти подействат. Но за всеки случай се консултирай с лекар, защото не всички са препоръчителни по време на бременност.
Абсолютно безвреден локален антибиотик на билкова основа е Биопарокс. Действа наистина безотказно. И е позволен при бременност. За съжаление той е и най-силното, което можеш да ползваш. Но е спрей, а не капки.

# 12
  • varna
  • Мнения: 1 012
пиносол-изцяло на билкова основа а и не са скъпи-отпушват моментално.нямат показания да не се ползват по време на бременност-аз бях в 2 месец като ги използвах

# 13
  • Мнения: 233
   Физиологичен разтвор и капки еуфорбиум капят се под езика и са хомеопатични на хил. Би трябвало да ги има във всички аптеки.  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 040
И аз съм за Коризалия с две ръце Peace

Общи условия

Активация на акаунт