на 22 дена-спим по 3 часа

  • 577
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
здравейте! имам син на 22 дена-не желае да спи Tiredкато го нахраня(на Ам сме) се унася,но не спи-и аз не спя откакто се е родил ooooh!вечер също е така,спи само след като го изкъпя,през останалото време е буден.Имаме и колики Crazyне издържам вече така.Някой имал ли е такъв случай?

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
ние бяхме така само че спеше по 6 часа а останалите 18 часа  1strollerслед два месеца положението се нормализира важното е да повярваш че това е само период който ще отмине

# 2
  • София
  • Мнения: 4 573
А давате ли капки за колики редовно? А като количество АМ достатъчно ли изяжда? Това от както се е родил или...?

# 3
  • Мнения: 351
Позната ми е ситуацията. Все едно аз разказвам за бебка. Въобще не искаше да спи, бяхме на смесено хранене, мъчеха я колики и беше много неспокойна. Постоянно я държах на ръце, само така се унасяше за малко. Какво ли не пробвахме - вкарахме количката в спалнята, за да мога да я люшкам през нощта, слагали сме я в столчето за кола и сме я разхождали с колата (така се унасяше, но докато се качим в апартамента и всичко почваше от начало). Бебка не само не желаеше да спи, но и започваше да плаче много силно. През този период си мислех, че не правя нищо като хората, добре че просто мина. Peace

# 4
  • Мнения: 58
Здравей при нас беше същото положение,моят син сега е на 5 месеца и още будува много,но не чак толкова както в началото.Хич не спеше и винаги като попитах педито защо не спи тя ми отговаряше че било нормално,защото им се развивала нерната система.ще отмине стискай зъби.

# 5
  • Мнения: 686
Както са ти писали другите мами ,трябва да имаш търпение,този период ще премине.За жалост при някои деца продължава по дълго,което е много изтощително за майката.
Аз бих те посъветвала да организираш близките хора около теб.Например да се редувате със спането при бебето таткото или помоли някоя баба ако може ,поне една или две нощи от седмицата да помага,като нощем спи при бебето .Иначе това недоспиване ми е доста познато-много е изнервящо,а бебето усеща настроението на майката.Получава се един порочен кръг:от бебо на мама-от мама на бебо.
Желая ти успех в решаването на проблема.

# 6
  • Мнения: 6 164
За денонощие ли спи 3 часа, или само през деня?
Не е нормално ако е за денонощие, консултирай се с педиатъра.
Ако е само дневния сън толкова - може да е период, Криси е имал такъв, но нощем си спеше по 9-10 часа.

# 7
  • Мнения: 27 524
Писах преди ден-два по тази тема в друг подофрум.
Не, не е нормално да спи по 3 часа от 24, независимо какви колики има. Потърси мнението на друг специалист.
Доколкото си посмням, педито ти искаше да сменяте млякото, но това не е проблемът.

# 8
  • Мнения: 729
 HugАз също писах скоро по тази тема.Моят син също спеше по 3-4 часа на денонощие и го гледохме на смени - аз,съпругът ми и майка ми.Бяхме се побъркали от безсъние и тревоги.Но както са ти писали това е период който ще отмине но никога няма да го забравиш.Има такива "БУДНИ" деца и нищо не можеш да направиш освен да стискаш зъбиИма ли кой да ти помага .Зном че е много уморително и ти пожелавам скоро този период да отмине и да се наслаждаваш пълноценно на бебо.  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай от коликите е,и ние бяхме така,но за малко(20 дена) а сега спинка супер и е спокойна,просто трябва да изчакаш да отмине този период  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 573
Блонди, моята "Лична специалистка", след като няколко пъти й се оплаквах, че децата /1-во едното, после и другото/ не спят почти денонощно, ми каза :  hahahaТака е, на гениите им трябва много малко сън. Те не обичат да спят.  Joy Ами не знам дали и 2-те ми децаа са гении или бяха, но им мина и вече спят /чук-чук./.

# 11
  • Мнения: 5 103
Писах преди ден-два по тази тема в друг подофрум.
Не, не е нормално да спи по 3 часа от 24, независимо какви колики има. Потърси мнението на друг специалист.
Доколкото си посмням, педито ти искаше да сменяте млякото, но това не е проблемът.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 041
Аз също смятам,че това не е нормално.Само 3 часа сън за такова малко бебче е наистина малко.Консултирай се с лекар Peace

Общи условия

Активация на акаунт