Клиника "Хигия" - Пазарджик

  • 92 001
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Родих в "Хигия" - не съм доволна!

Моля модераторът да добави тази тема към "списъка" на клиники за град Пазарджик.

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 22:02 от Mamma

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За съжаление, много пъти съм чувала лоши преживелици на хора в Хигия. Дано няма други пострадали и немарливите лекари си понесат отговорността.

# 2
  • Мнения: 1 488
никога не съм била доволна от гинеколозите в "хигия"

# 3
  • Мнения: 418
и в една друга тема четох за д-р стоянкина от Хигия,думи които бяха казани и на мен.
почти всеки път си плащам прегледите,веднъж взимам направление и отивам при стоянкина:
1)никога не се спазва някъкав ред-имам час за 17.30,отивам-чакат 10 жени ,в момента се преглежда жена с час 15.30,а раб.време е до 18.часа.
2)отношението е нечовешко-влизам и казвам"докторката трябва да работи до 22 ч,вън чакат много жени с часове" . отговоът беше-"да бе да!аз сутринта съм дошла от нощна смяна" оръща се към сестрата и казва"ти видя ли отвън коя е с платен преглед и коя с направление?нали съм ти казала,първо платените!от тях взимам 7 лв,(обръща се към мен)а от теб моито момиче взимам 1 лев.и аз искам да си купя кола!?кога ще стане тая!?
  Бих препоръчала на д-р Стоянкина да си смени професията ,за да може да си купи кола.Явно като преглежда жени с направления няма да стане.А някога тя беше добра докторка.Сега е бизнес-дама!Въобще новсякеде е пълен хаус.За раждане - родих във Здраве ,и там има плюсове и минуси.


# 4
  • Мнения: 592
СтраШни истории се раzпаят от това какво става по 4астните мед. zавединя в Паzарджик. Sick

4овеШко е да направиШ греШка и лекарите правят греШка, но да се работи немърливо, да се zатвят о4ите , когато пациентките им идват с усложнения и да ги иzкарават луди, 4е ви едва ли не ниЩо ти нямало   това е коЩунство  #Cussing out

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Подкрепям Nellina. Бях тръгнала на женска консултация в Хигията, но те постоянно искаха да ме вкарват в болницата. Всеки път като идех все ми се казваше: Хайде да полежиш малко. Аз все отказавах. Накрая реших повече да не хода, след като заради едно не високо кръвно/според Топкаров беше адски високо/ми надумаха какво ли не за бебето. Много се уплаших. Повече не стъпнах там. Обадих се на Корсемов, който ми следеше бременността, направих си изследвания и всичко се оказа наред.
Гинеколог в Хигия, даже изобщо в Пазарджик-никога. #2gunfire

# 6
  • Мнения: 145
Вие направо ме стресирахте!!! Rolling EyesАз като живея вече в Пазарджик какво ще правя ако ми се наложи да отида на преглед???

# 7
  • Мнения: 418
И ние живеем в Пазарджик,но ходим на прегледи в Пловдив,и в София ако трябва.Зависи за какъв преглед става въпрос  Hug

# 8
  • Мнения: 1 938
Вие направо ме стресирахте!!! Rolling EyesАз като живея вече в Пазарджик какво ще правя ако ми се наложи да отида на преглед???
Как какво ще правиш - ще отидеш на преглед при д-р Радослав Попов! Peace Пиши ми на лични да ти дам координатите му и номера на телефона му! Hug

# 9
  • Мнения: 31
Nellina мога ли да те помоля да дадеш данните на този лекар и на мен, защото аз също живея в Пазарджик и имам нужда от добър Акушер-гинеколог. Благодаря ти предварително.   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 938
Веднага - пиша ти на лични. Grinning
Ще останеш доволна - давам ти 100%гаранция! Peace

# 11
  • Мнения: 1 097
Аз харесвам 2-3-ма лекари, които работят там. Като цяло не харесвам ХИГИЯ и ми е гадно, когато трябва да ходя там за нещо  Sick
Направо ми се стъжня още от регистратурата и неучтивите "кокони" там. Редовно си провеждат личните разговори в работно време  Crazy Винаги искат да си плащаш, нищо, че си с направление или за вторичен преглед. Ако се изребча и си знам правата казват - "... всъщност вие сте еди какво си, да, няма да плащате"  Shocked Ми ако не си ги знам? newsm78  #2gunfire
Самата клиника е под всякаква критика от гледна точка на организация  #2gunfire
Часовете НЕ СЕ спазват, ама изобщо.
Била съм бременна и съм чакала да ме предреждат 7-8 човека... а съм била с номер!
Пак бременна чаках 2,5 часа пред един кабинет  #2gunfire

Исках да родя в ЗДРАВЕ, но моята наблюдаваща акушер-гинеколог д-р ПАВЛОВА изражда в Хигия. Затова реших да се доверя на лекарят си, който се погрижи условията да са както очаквам  Peace Та даже и по-добре и затова съм и страшно благодарна!  bouquet
Иначе родилното ми харесва, писала съм в темата Черен/бял списък на лекарите в Пазарджик.
Харесва ми обстановката в родилното, хигиената в стаите, отношението на персонала и лекарите, грижите за бебетата и това, че ни обясняваха и показваха всичко  Peace
Не ми хареса това, че в близост до стаите с бебетата и родилките е мястото за свиждане. Но се оказа доста далече, в сравнение с държавната болница (където близките влизат НАПРАВО ПРИ РОДИЛКАТА И БЕБЕТО, още докато е на МАГАРЕТО. И то без предпазно облекло и калцуни   #Crazy


# 12
  • Мнения: 592
Това 4е дават на блиzките да обли4ат калцуни и еднократни престлки ( кото съм сигурна, 4е не се иzполzват еднократно) не zна4и , 4е са на ти с хигиента. Според мен е малко иzлиШен маскарад. За какаво трябва да се влиzа при бебето и родилкта с калцуни и престилка?  newsm78
Друг е въпросът zа многото посеЩение и всякакви блиzки и дале4ни роднини при родилкта. И аz това не го одобрявам. Иzморително е, сама го иzпитах и на мой гръб. По някога ми се искаШе да ги иzгоня. Тъкмо едните си тръгнат и другите идват. СякаШ се бяха наговорили.  Thinking
В болницата, където раждах нямаШе такъв маскарад, но на посетителите не им се раzреШаваШе да влиzат в стаята при бебетата ( това е стаята, където можеШ да оставиШ новороденото ако искаШ да поспиШ или отодеШ zа малко някъде. Там винаги има една детска сестра. Там  е истаята, където ти покаzават как да го кърмиШ мъни4ето).

# 13
  • Варна
  • Мнения: 48
 Момичета, аз имам само добри впечатления от Хигия. Декмври месец бях приета на задържане там  по препоръка на д-р Генчева.  Ако не беше тя, сега може би нямаше да съм в края на 8 мес.  Благодарна съм на целия екип на АГ етажа-бяха страхотни. Условията в клиниката са перфектни, зе целия си престой от 9 дни съм заплатила само 10лв. Само мога да съжалявам, че сега ми предстои раждане във Варна, където за подобни условия и внимание се заплаща по 50лв. на ден.   

# 14
  • Мнения: 592
Момичета, аз имам само добри впечатления от Хигия. Декмври месец бях приета на задържане там  по препоръка на д-р Генчева.  Ако не беше тя, сега може би нямаше да съм в края на 8 мес.  Благодарна съм на целия екип на АГ етажа-бяха страхотни. Условията в клиниката са перфектни, зе целия си престой от 9 дни съм заплатила само 10лв. Само мога да съжалявам, че сега ми предстои раждане във Варна, където за подобни условия и внимание се заплаща по 50лв. на ден.   

Радвам се, е има и доволни, искрено се радвам.
Но как така плати само 10 лева zа 9 дни предстой??? Друдото zдраваната каса  ли го поема и ти само раzликата ли доплати или как? НеЩо не аzбирам.  newsm78
Иzвинявам се предварително zа лйубопитството

Общи условия

Активация на акаунт