Скъп на триците, евтин на брашното!

  • 7 253
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
   Как бихте нарекли човек, който купува излишно скъпи неща , а за важни- се цънца:crazy:
Или и вие самите проявявате подобни слабости?
Въпрос само на манталитет ли е:thinking:
Любопитно ми е Hug

# 1
  • Мнения: 6 417
Аз си купувам всяка глупост, която ми хареса, независимо колко струва.  smile3538  Но излишни неща - никога.

# 2
  • Мнения: 3 423
познавам такива хора.
не мисля, че осъзнават
какво правят. но не са
престъпници, което е ок.

# 3
  • Мнения: 920
Съпруг.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Оня ден си купих нещо на невъзможна цена. Не знам как, сякаш изпаднах в умопомрачение. Сега мисля, мисля и не мога да се оправдая с нищо логично или разумно. Явно на всеки може да се случи. Ако е трайна тенденция, говори просто за добри доходи и сърбеж да харчиш.  Grinning

# 5
  • на село
  • Мнения: 1 028
Имах такива шефове  Rolling Eyes

Странни хора...

# 6
  • Мнения: 648
Оня ден си купих нещо на невъзможна цена. Не знам как, сякаш изпаднах в умопомрачение. Сега мисля, мисля и не мога да се оправдая с нищо логично или разумно. Явно на всеки може да се случи. Ако е трайна тенденция, говори просто за добри доходи и сърбеж да харчиш.  Grinning
Права си както винаги, но на мен мисълта ми е, когато имаш определен стандарт на живот, имаш въможности, пък сам си усложняваш живота Rolling Eyes

Liska, то подобно поведение е автопрестъпно Mr. Green

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 2 070
Ми то е до приоритети.
Аз се дразня обаче малко на такива хора.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Ми то е до приоритети.
Аз се дразня обаче малко на такива хора.

Аз пък доста се дразня.
Не мога да ги разбера и това, но явно повечето не го осъзнават.

# 11
  • Мнения: 3 447
О, и аз много се дразня. Предполагам обаче, че не са израсли в охолство и оттам идва тази неадекватна пестеливост  Rolling Eyes

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Имах такива шефове  Rolling Eyes

Странни хора...

Моят е такъв. Хич не се и усеща даже.

# 13
  • Мнения: 1 312
Ами незнам дали сме от тези хора,но преди няколко дни си говорихме с мъжа ми и си се чудехме на акълите Rolling Eyes
За ходене по заведения,разходки,почивки,пътувания,ресторанти и т.н. даваме сума ти пари и не ни се свидят ни най-малко,пък за дрехи например не ни се откъсват лесно от сърцето.
Пример:
15ти февруари-10 години от сватбата ни-вечеря за 90 лв за двама.Ок,няма проблем!
Предния ден-досвидяха му се 120 лв за дънки при положение,че има нужда да си ги купи и ще ги носи сума ти време като го знам какъв е труден за пробване и пазарене!

# 14
  • Мнения: 2 353
  Не обичам са си купувам излишни неща, освен бира и цигари. Всичко останало е строго преценено, мразя да съм затрупана с неща, които не ми трябват.
  Мен не ме дразнят такива хора, стига да не си ги складират в къщата ми.

Общи условия

Активация на акаунт