Проверки на телефони!!!

  • 3 459
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Абе аз да попитам тука има и момичета(жени ),които все още не са женени и само живеят да кажем с приятеля си....Има ли случай ,в който да се наложи да проверите телефона на вашата половинка???Или ако не да се наложи то поне не ви ли е съблазнявало понякога.."Крие ли нещо?"Темата я пускам защото на мене ми се е случвало и ми е интересно на някоя дама тук е преживяла същото?ще се радвам ако ми пишете..Може и на лични Peace Peace

# 1
  • Мнения: 6 417
След 1-годишно съжителство с частно ченге, мога да проверявам адреси, телефони, грамофони, домофони...всичко. Ама не ми се налага.  smile3506

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Никога не ме ме е блазнила тази идея. Може би просто защото не се съмнявам в него. Не ми е давал никакво основание да подозирам, че крие нещо Peace А теб притеснява ли те нещо друго освен чисто любопитство Wink?

# 3
  • Мнения: 2 891
Още като не бяхме женени редовно и пред него му проверявах телефона. Сега и да го правя, нищо няма да намеря. Всичко трие предвидливо  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 161
грамофони, домофони...smile3506
...каст'фони,мастфони,тонколони,монколони...

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А ти как мислиш, ако имаш достъп до телефона му и ако има какво да крие - дали би го оставил така, че да разбереш Thinking?
Точно по тази причина - не проверявам телефони, ако има нещо сигурно ще го разбера случайно. Следвам максимата - да не се следим, че да не вземем да се хванем.

# 6
  • Мнения: 677
грамофони, домофони...smile3506
...каст'фони,мастфони,тонколони,монколони...
Герап-ууууууууу  Mr. Green
Проверяват ми-всичко.. Ама вие тва много добре го знете..

# 7
  • Мнения: 3 322
грамофони, домофони...smile3506
...каст'фони,мастфони,тонколони,монколони...
Бебефона ми нещо май получава сигнали от космоса!

# 8
  • Мнения: 6 417
Абе недей тъй. Някои са доста изобретателни. Имах гадже, което имената на всички женски обекти беше променил само и само да не бъде разконспириран. И така често-често му звънеше ту Радостин, ту Детелин...  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Не проверявам, защото винаги съм си мислела, че ако има нещо, което да скрие, той ще го изтрие, или ще запише номера с чуждо име. Дори и да не го проверявам, може случайно да попадна на нещо. Даже, като попадна на нещо съмнително си казвам същото и не се съмнявам  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 161
Незнам дали някой изобщо ще ми повярва,но аз никога не съм проверявала телефоните на мъжа ми.Никога.
Но той го е правил.Взема телефона ми небрежно в ръка,щрак! отваря го и почва:а,кой е тоя,бе?

# 11
  • Мнения: 3 423
Абе недей тъй. Някои са доста изобретателни. Имах гадже, което имената на всички женски обекти беше променил само и само да не бъде разконспириран. И така често-често му звънеше ту Радостин, ту Детелин...  Joy

Ту Доньо. И ти ли си била пиче на Жоро?

Аз не проверявам телефони и не отварям писма.
Мъжът ми обаче ме държи винаги под око.

# 12
  • Мнения: 677
121 все пак..И аз бих,разбирам го!

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, не го проверявам. Знам къде е и знам че мога да проверя, ако искам.

# 14
  • Мнения: 126
Е понякога проверката е висша форма на доверие.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт