претстои ми ICSI - помощ КЪДЕ

  • 3 156
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 423
едни говорят там са най-добри други казват не там а там????? :crazyeyes #Crazyчасна клиника Света София или клиниката на Щерев вече много се обърках. Докторите само се хвалят и препращат и в един момент #Crazy

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 09:19 от Верити

# 1
  • Мнения: 7 718
Отиди на няколко места, говори с лекаря, прецени какво ти предлага, какво впечатление ще ти направи и тогава избирай.

# 2
  • Мнения: 96
Постой в чакалнята и  smile3530 наблюдавай поведението на лекарите - отношение към пациента, ангажираност, изобщо поведението им. Мисля, че сама ще прецениш къде.

УСПЕХ!   Hands Thumbsup

# 3
  • Мнения: 2 423
  Аз вече ходих при Д-р.Владимиров на 15.02.2007г. Чаках един час след уговорения? smile3515 Лошото при нас е че имаме много трагична  noспермограма която става само за икси - много малък брой човечета. Потвърдено е от трима различни доктори. НЕ става за инсиминация на което се надявах. ТОЙ прегледа изследванията а после мен видя кистата за която знаем че не пречи при нормално оплождане тя ми е от 2 години и каза Лапароскопия newsm09. С нея не може трябва да се махне. Хайде в Пловдив рев рев newsm45.....званя на телефони по клиники УЖАС 1200лв. операцията. Ами да не е само тя? Ами иксито ами стимолацията ами разходите..Обадих се на джипито и щте ми я правят през март на държавно то иначе не се издържа. Но лекарката която ще ми я прави каза: Аз ще те подготвя за икси но ИДИ при Щерев. Ами сега??????????? smile3511

# 4
  • Мнения: 1 950
maiapetrova, не си скуби косите. Щом д-р Владимиров е преценил, че с тази киста не може да се премине директно към ИКСИ, значи е прав. Може да не пречи на нормалното оплождане, но в случая да има влияние.
Моят съвет е  да направиш лапароскопията и да отидеш отново при него. Това как ще те подготвят в Пловдив, а ще правиш самото ИКСИ при Щерев е умряла работа. Познавам девойки, които са минали по този път. Не иска и да чуе едната за втори опит. А за финансовата страна да не говорим.

Но решението ще си вземеш сама.
Успех и късмет  bouquet

# 5
ако търсите в Пловдив -д-р Кръшков е номер1 Моя приятелка на 37 при 2 инсеминации е бременна в 3 месец Мъжът и също нямаше качествена сперма но след ирисова диагностика отново в Пловдив за 3 месеца с билки предписани от докторката се оправи значително и резултата е на лице

# 6
  • Мнения: 13
Отново Владимиров се е проявил като добър специалист, не си мисли, че иска да ти вземе парите. Стимулация при наличие на кисти или някакви туморни образования СТРОГО СЕ ЗАБРАНЯВА, даже и в листовката на лекарствата го пише. В чужбина даже не се правят стимулации на жени с поликистозни яйчници, да не говорим за други кисти. Пожелавам ти много късмет и дано още първият ти опит бъде успешен.

# 7
  • Мнения: 2 423
това е някаква утеха ама аз май не съм добре от много мнения ще ходим при Димитров вече незнамного ви благодаря м на кой свят живея

# 8
  • Мнения: 2 423
 ShockedЧувствам се като куфар без багаж Shocked Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами избери си някой лекар, реши, че ще е твоят и ще видиш, че ще се почувстваш по-добре. Истината е, че има много добри лекари, просто трябва да се спреш на един от тях, да му се довериш и да се успокоиш.
Щом си от Пловдив, защо не отидеш при Д-р Мели Даскалова или д-р Даскалов в Торакс. Д-р Даскалова пише в Зачатие и е много съпричастна към нашите проблеми. Не знам от къде събираш инфо за специалисти, но поне по форумите за проблемно забременяване, те са най-хвалените от Пловдив.
Иначе много правилно си се била насочила към д-р Владимиров. Той е моят лекар и за мен е най-добрият.

# 10
  • Мнения: 2 423
Лекси ако толкова съм раздвоена разтроена че главата ще ми се пръсне за последно решихме да ходим часна клиника аг.Димитров незнам може това да е моя лекар   Embarassed Embarassed Embarassed Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 2 423
ако някой е чувал или чел нещо за аг. Димитров МОЛЯ нака да пише много съм претеснена МОЛЯ

# 12
  • Мнения: 2 423
колкото за др. Даскалов знам че е добър но той не прави ИКСИ за което съжалявам но нашата диагноза е тежка. Моля ВИ помогнете. newsm78 newsm78 newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
За клиниката на Йосиф Димитров ли става въпрос? Противоречиви са мненията. Пусни си търсачката в Зачатие.
От къде знаеш, че д.р Дасколов не прави ИКСИ?

# 14
  • Мнения: 99
За клиниката на Йосиф Димитров ли става въпрос? Противоречиви са мненията. Пусни си търсачката в Зачатие.
От къде знаеш, че д.р Дасколов не прави ИКСИ?
Д- р Даскалов, доколкото знам не прави нито ИКСИ, нито ин витро.
Единственно прави стимулацията, а останалото- в София.

Общи условия

Активация на акаунт