въвеждане на кисело мляко

  • 2 467
  • 20
  •   1
Отговори
на 10 месеца е бебо и трябва да въведа кисело мляко. Каква марка да бъде? Педито ни каза Данон или Верея, но аз се притеснявам от тях.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
За Вереята не знам,но Данона вече и аз не го ям.Давам Елена 2% /не намирам 3,6%/,или Бор Чвор 3,6%,но това се случи след годинката.

# 2
  • Мнения: 2 936
какво му е на Данон-а  newsm78 прочетох доста негативни мнения за него ,но не мога да разбера защо.... Rolling Eyes
аз давам Данон!

# 3
  • София
  • Мнения: 15 219
Ето тук може да прочетеш някои неща за млеката:
http://www.bnap.org/?p=89

Аз давам Елена 3,6%.

# 4
  • Мнения: 5 026
Въведох около 11 месец. Давам Герма, Верея или Бор чвор.

# 5
  • Мнения: 351
Аз давам Бор чвор или Елена. Въведох киселото  мляко в 11 месец.

# 6
  • Мнения: 89
Давам Елена 2% /не намирам 3,6%/,или Бор Чвор 3,6%,но това се случи след годинката.
Давайте от млякото Елена това само с 2%. В него единствено не се слагат изкусвени закваски, при другите с по-висока масленост се слагат допълнително някакви химии, за да достигнат този процент.
Това го знам от хора, които работят там.

# 7
  • Мнения: 101
Аз започнах да давам към 7мес кис. мляко без значение марката, а след това започнах да му давам домашно подквасено мляко. Simple Smile

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
на 10 месеца е бебо и трябва да въведа кисело мляко. Каква марка да бъде? Педито ни каза Данон или Верея, но аз се притеснявам от тях.
Защо да трябва да въвеждаш кисело мляко. Ако искаш това вече е друг въпрос. Аз пробвах с родопея и някои други марки, беба не ги одобри изобщо.

# 9
  • Мнения: 887
Давам Елена 2%.

# 10
  • Мнения: 270
На баба-2,5% давам.

# 11
  • Мнения: 27 524
Киселото мляко за децата трябва да е с масленост 3,6%

# 12
Благодаря Ви ще пробвам с Елена 2%. От доста места чувам много положителни отзиви за Бор Чвор и Герма, но мисля, че тези марки са от скоро, а Елена все пак е по-отдавна.

# 13
а на въпроса защо се налага - докторката каза сутрин да редувам попарата /сухар, сирене и масло/ с кисело мляко и бисквити.

# 14
  • Мнения: 46 510
Аз давам БорЧор 3.6%  Grinning


а на въпроса защо се налага - докторката каза сутрин да редувам попарата /сухар, сирене и масло/ с кисело мляко и бисквити.

Не се налага, защото киселото мляко се въвежда след 1 г.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт