Херпес – някой преборил ли се е

  • 4 109
  • 24
  •   1
Отговори
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Херпес – някой преборил ли се е

Този проблем го имам откакто се помня, но понякога е просто непоносимо. Ето вече втора седмица продължават да ми излизат херпеси на горната устна – 5 за две седмици, току зарастне единия и новия цъфва отгоре Отвратително и как болят само Cry Как да се отърва от тях ???

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
не можеш да се отървеш, защото вирусът на херпеса е в кръвта ти и се активира периодично при отслабване на имунитета или стрес. някои хора са така.
това, което можеш да направиш, е да си засилваш имунитета и при първите усещания за излизащ херпес да мажеш с Ацикловир. ще мине по-бързо.

# 2
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Избягвай храни богати на аргинин - аминокиселина, която обостря и предизвиква проява на херпеса, като ядки, особено бадеми. Яж повече храни богати на лизин - аминокиселина която успокоява херпеса, като риба - тон, щука, сом, месо - пуешко, пилешко, свинско, сирене, яйца, соя, леща, магданоз. Лизин има и на таблетки и мехлеми, за облекчаване на дразненето и по-бързо оздравяване.

# 3
  • Мнения: 5 026
Моя позната преди години  си сложи някаква ваксина и от тогава да е имала 2- 3 пъти. Преди това задължително всеки месец имаше херпеси.

# 4
  • София
  • Мнения: 498
Да ваксината наистина помага донякъде. Въпросът е в това, че трябва да се засили имунитета.
Нека са включи някой хомеопат, интересно ми е какво би казал по-темата.

# 5
  • Мнения: 4 358
Подкрепям за засилването на имунитета! Опитай да избягваш и стреса... колкото е възможно  Wink
Много съм доволна от прополисов вазелин, херпесите ми минават за няма седмица от него.

# 6
# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ох, това ми е болна тема…  Confused

Усетя ли да излиза, освен че веднага започвам да мажа със Зовиракс /Ацикловир или Ациклостад – каквото имам в момента/ започвам и прием на Ацикловир на таблетки, по лекарско предписание. Определено има ефект – минават по – бързо и значително се разредиха периодите на излизане на херпесите.
За ваксината все още проучвам въпроса, но много противоречиви мнения чувам… била експериментална още, несигурно действие и т.н.
Ако някой сподели от личен опит за ваксината – ще съм мн.благодарна.

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Valka
Цитат
Херпес – някой преборил ли се е
Този проблем го имам откакто се помня, но понякога е просто непоносимо.
jam
Цитат
не можеш да се отървеш, защото вирусът на херпеса е в кръвта ти и се активира периодично
eli_c
Цитат
Избягвай храни богати на аргинин - аминокиселина, която обостря и предизвиква проява на херпеса

  - Какво ще кажете за Генитален херпес от 18 години, който е много по-болезнен и по-продължителен, безуспешно лекуван с какво ли не,
и накрая изчезнал окончателно само с едно хомеопатична лекарство.  Peace

# 9
  • Мнения: 311
Аз се мажа с Индекстол.Изобщо не се показва,ако съм го мацнала навреме.Ползвам го от 5 години.

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

  - Какво ще кажете за Генитален херпес от 18 години, който е много по-болезнен и по-продължителен, безуспешно лекуван с какво ли не,
и накрая изчезнал окончателно само с едно хомеопатична лекарство.

  Ще кажем, че звучи прекалено хубаво, за да е истина.
  И би могъл да направиш истински бум в това отношение  Mr. Green.

  Хайде де, кажи нещо повече за лечението на херпес с хомеопатичтни средства.

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

  - Какво ще кажете за Генитален херпес от 18 години, който е много по-болезнен и по-продължителен, безуспешно лекуван с какво ли не,
и накрая изчезнал окончателно само с едно хомеопатична лекарство.

  Ще кажем, че звучи прекалено хубаво, за да е истина.
  И би могъл да направиш истински бум в това отношение  Mr. Green.

  Хайде де, кажи нещо повече за лечението на херпес с хомеопатичтни средства.

"Секрета" е в това, да се направи човек Невъзприемчив към Херпеса, чрез ....... давайки на Жизнената му Сила нужната и
                                                                   - Индивидуална Информация как да се справи с него.  smile3529

# 12
В превод :  ако искаш "чудодейно" изцеление - обади се на Александър на лични, за да ти насрочи консултация в кабинета си и съответно да си платиш такса, с която иначе можеш при кой да е професор да идеш и ресто ще ти върне.

Александър, стига си се измъквал с това, че всяко  хомеопатично лекарство се предписва индивидуално! Никой не ти говори за конституционно лекарство. Кажи с какво лекуваш херпес, след като си толкова успешен хомеопат и без всякаква корист пишеш в този форум, единствено за да помагаш на хората, а не да зарибяваш нови пациенти!

# 13
  • София
  • Мнения: 498
Да наистина общи приказки не са нужни на никой тук.....все пак има смятам че хомеопатията би могла донякъде да помогне, затова би ми било любопитно някой да каже нещо по-конкретно по-въпроса.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 360
Valka
  - Какво ще кажете за Генитален херпес от 18 години, който е много по-болезнен и по-продължителен, безуспешно лекуван с какво ли не,
и накрая изчезнал окончателно само с едно хомеопатична лекарство.  Peace

доказано ли е изчезването с кръвен тест?

Общи условия

Активация на акаунт