леене на куршум

  • 1 209
  • 21
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
някой правил ли си е такава процедура и има ли смисъл от тая работа? newsm78 как точно протича? newsm78

# 1
  • Мнения: 391
На мен като малка ми лееха куршум. Имаше  смисъл ,полза също Simple Smile
Не искам да описвам процедурата.Не е неприятна.

# 2
# 3
  • Мнения: 505
Аз съм много крайно настроена към всичките му там баячки и знахарки  ooooh! Преди по-малко от седмица една приятелка ми сподели, че щяла да си води детето да му леят куршум, че се будело нощем  Shocked Попитах я защо не си поговори с детето, вместо да го води на някаква баба! Не вярвам на леене на куршум, восък и т.н.

# 4
  • Мнения: 4 585
   Има смисъл, ако пациентът поне малко вярва в това. Ефектът на празното хапче.

# 5
  • Мнения: 3 622
Водила съм детето и аз самата съм ходила и мога да кажа, че при нас имаше ефект. Ако обаче си настроена отрицателно и не вярваш вообще няма смисъл да ходиш.

# 6
  • Мнения: 2 759
             Относно процеса на леене на куршум ето ТУК могат да ти дават най-достоверна и точна информация. Просто прати меил със запитване  Peace.

# 7
  • Мнения: 410
Ходила съм да ми леят куршум на мен.Полза има Peace

# 8
  • Мнения: 46 436
Самовнушението, че леенето е помогнало- помага.
Иначе си е шарлатанство, вместо да даваш пари на разни врачки, намери сили и си внуши това, което искаш да стане, резултатът е гарантиран  Grinning

# 9
  • Мнения: 595
             Относно процеса на леене на куршум ето ТУК могат да ти дават най-достоверна и точна информация. Просто прати меил със запитване  Peace.
Е,НЕ!!! Joy Joy Joy

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
пратих мейл, отрязаха ме.

# 11
  • Мнения: 4 473
Темата петъчна ли е или сериозна? Да знам как да отговарям.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
..куршум...  newsm78 ...това да не го е измислила някоя баба на ловец  Mr. Green

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не, измислила го е бабата на Червената Шапчица.

# 14
  • Мнения: 2 229
Не вярвам в такива работи, но ми е интересно какво представлява процедурата. newsm78
Чувала съм го само като израз, ама има за какви куршуми става дума...

Общи условия

Активация на акаунт