От коя марка памперси сте най-доволни?

  • 3 110
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Здравейте мами!

Моето съкровище е на почти 2 месеца.
Ползвала съм памперсите: Pampers /не съм особено доволна/, Dino /много добри и много евтини/ и Can bebe /също добри/.

Искам да ви попитам вие какви памперси използвате и ако е възможно да кажете от къде ги купувате /може и колко струват/...  за да се възползвам аз и други мами от полезната информация...

Благодаря предварително...

# 1
  • София
  • Мнения: 4 571
Аз съм доволна от Памперс и Хъджис. Как да ти кажа от къде купувам, не разбрах от къде си?

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,купувам Can Bebe и съм доволна.Девети месец тях ползвам-90бр.-26лв.

# 3
  • Мнения: 942
Аз съм доволна от Либеро и Мамамиа Peace

# 4
  • Мнения: 742
Памперс Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз съм доволна от Либеро. Мъжа ми ги купува от Билла, но не знам точно колко струват  Peace Ползвала съм и Памперс, но ми се е случвало да пропускат. С Либеро нямам такъв проблем.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 663
Libero и Huggies
Купувам ги от където ми падне т.е. като пазарувам общо взето

# 7
  • Мнения: 1 040
От Памперс съм много доволна Peace От началото до сега сме само с такива и нямам никакви оплаквания Peace
Но явно има и доста фалшиви партиди, защото много мами се оплакват от тях.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
Аз съм доволна от Памперс.

# 9
  • Мнения: 413
Само Pampers,до сега не съм имала пропуск.

# 10
АЗ СЪМ ДОВОЛНА ОТ ПАМПЕРС И ГИ ПОЛЗВАМ ОТ РАЖДАНЕТО НА ГОГО.

# 11
  • Мнения: 851
Аз съм ползвала само Памперс до сега от страх да не започне да се подсича. Колегите на мъжа ми му бяха казали, че са ползвали всички марки и резултата е един и същ - сменят ли детето се подсича. Габриела се е подсичала до сега само 3 пъти за по 1-2 дена и минава и аз го отдавах на памперса /в смисъл че заради тях се подсича толкова рядко/, но наистина ми се е случвало да изпускат 5-6 пъти. Сега като прочетох се навих да пробвам и други марки пампи, пък да видим!/че тия са доста скъпи/. Peace

# 12
  • Мнения: 94
Ползвам Памперс,и съм доволна.Еднократно го смених с памперси на Чико,но останах разочарована,пък и на малката не й понесаха.

# 13
  • Мнения: 46 436
И аз зарязах "Памперс", когато София беше на 2 месеца, нямах сили да пера повече чаршафи  Stop

Доволна съм от "Либеро" и "Дайперс"  Grinning

# 14
  • Мнения: 6 461
На първо място съм доволна от Памперс
Също така от Мамия,Либеро
Не държа на една марка .Купувала сам най-различни ,но определено съм доволна от по горе посочените. Peace

Общи условия

Активация на акаунт