Адаптирано мляко на кърмено дете?

  • 899
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте,
Кърмих сина ми до навършването на 1г. След като го отбих му давах кисело мляко вечер - изпиваше около 400 - 600 мл. Новата ни педиатърка, при която го записах от тази година ме посъветва да му давам адаптирано мляко, тъй като е допълнително обогатено с витамини и минерали, а кисело да яде за десерт. Тази препоръка е свързана и със закъсняващото изникване на зъбките при него. Но той категорично отказва да пие адаптираното мляко, направо му се повдига от него. И аз реших да го смесвам с киселото в съотношение 1/3, за да не го усеща, също така го добавям към супите, закуската и всичко към което се сетя. Не знам дали това е правилно, но не се сещам за друг начин да приеме необходимото количество. Въпроса ми е как да включа адаптираното мляко към менюто му и дали това което правя е правилно?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте1 В тази възраст деата имат вече предпочитания Laughing С адаптираното мляко можете да му правите кремчета, пробвайте попара със бисквити или мюзли. Не е задължително всеки ден да приема от него. Редувайте го с киселото мляко.

Общи условия

Активация на акаунт