за хапчетата ПОСТИНОР ДУО

  • 15 965
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Питам дали имат такъв ефект както го пишат в разни статии.Толкова ли са надежни при условие че от времето на акта са минали 24часа и дали ще има ефект.Разеснете ми че нещто не ми е ясно.Предварително ви благодарял

# 1
  • Мнения: 144
До колкото знам ефект имат.Но са такава хормонална бомба че могат да ти разстроят цикъла няколко месеца напред.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Да, има ефект. И са хормони, разбира се, но е за предпочитане пред аборт, ако не е желана бременността.

# 3
  • Мнения: 63
Има ефект от хапчетата аз ги изпих на 12 час първото, но веднага след това трябва да се направи консултация с гинеколог тъй като ти идва преждевременно и трябва да се овладее кървенето,не е обилно но се наложи да пия магнезий и още нещо.

# 4
  • Мнения: 4 546
при мен действат. идваше ми на 4тия ден след като съм изпила хапчето. но по-добре така при спешни случаи.

# 5
  • Мнения: 105
Ами при мен лично не подейства, макар че го пих до 12 часа след акта и т.н. , но то си пише на листовката че има много малък процент май 3 беше в който може и да не свърши работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
То ако има ефект, няма как да се разбере. Simple Smile нали се сещащ - идва ти, може навреме, може по-рано, но бебе няма... само че може да не е и имало - няма как да разбереш. Но определено е по-добре да ги изпиеш. Иначе рискуваш да се сдобиеш с бебе, което очевидно не искаш, или пък да убиеш едно - без да е имало такава необходимост. И не се притееснявай за кървенето. Вярно, може да ти дойде по средата на цикъла, а може и за няколко месеца да е разстроен - в смисъл, да ти идва по-рано или по-късно, да не е редовен, но в най-лошия случай ще имаш 1 път обилен мензис - не е като нежелана бременност. А, и имай предвид - може да не е единствения страничен ефект. Аз първия път се сдобих с такова жестоко мигренозно главоболие, че ми се щеше да ме няма... Но, разбира се, и това минава - за ден, не за 9 месеца. Simple Smile

Винаги е по-добре да помислиш запоследиците предварително!

# 7
  • Мнения: 6 461
Да имат ефект Wink
Изпитана марка Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
Само да добавя, че не е хубаво да се използва често - като редовно противозачатъчно. Опасно е, има риск от кисти (а сигурно и друго). Аз съм си позволила през живота си два пъти да взема Постинор...

# 9
  • Мнения: 873
аз съм пила постинор и имаше ефект.първото хапче взех на 12-тия час след "инцидента",второто след още 12 часа.така ми каза лекарката ми,но знам,че може да ги вземеш и двете наведнъж.не ми разстрои цикъла изобщо,нито имах кървене или нещо друго.цикълът ми дойде навреме,но беше по-болезнен и обилен.айде успех!

# 10
  • Мнения: X
Пила съм 2-3 пъти в живота си /но не и когато се сдобих с лентичката по-долу Simple Smile/
"Ефект" сигурно имат, не знам при мен имало ли е действително "проблем", но риск- да, имаше.
Не съм получавала никакви ужасни "странични ефекти"- нито изместване на цикъла, нито кървене, болки и т.н. Всичко нормално.
За предпочитан е да вземеш постинор, отколкото да живееш в напрежение и ако си бременна... да прекъснеш живота на човешко същество или да объркаш твоя собствен с насилени решения.

# 11
  • Мнения: 617
Да имат ефект, но не се за предпочитане да се пият поредни месеци. Все пак са по добре отколко аборт. Лично аз съм ги използвала няколко пъти и дават хубав резултат.

# 12
  • Мнения: 54
и аз ги пих 3-4 пьти и не сьм имала проблем с цикьла. всичко си беше нормално

# 13
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз съм пила няколко пъти през живота си! Първият път ,когато пих постинор въпреки него забременях. Не му беше времето за деца и направих аборт! Последният път,когато пих беше през декември. ТОгава ми дойде цикъла 2 пъти в средата и в края на месеца. От тогава нямах цикъл. Дойде ми чак днес на 23.02. Побърках се! Решила съм повече да не правя експерименти със себе си. Между другото ходих на лекар,който ми каза,че имам киста на 1-я яйчник. Пиша го,че е в резултат на ПОСТИНОРА! Определено е ефективен вариант пред това да направиш аборт,но при мен не винаги е действал по предназначение!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 340
Знае ли някой какъв е рискът ако пиеш лекарството забременееш и задържиш бебето без да кажеш на гинеколога си? Аз също съм го ползвала 2 пъти цикълът дойде почти веднага без странични ефекти. Една приятелка го пи и забременя задържа бебето и въпреки моите съвети да сподели с лекаря тя не го направи и не само отиде на преглед към 4 месец някъде интересно ми е какви са рисковете хич не съм осведомена по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт