според вас

  • 1 143
  • 22
  •   1
Отговори
Какво ще кажете за козметиката на Виши?Заслужава ли си?

# 1
  • Мнения: 431
Лично аз  съм  ползвала само плажното мляко и е хубаво, но имам приятелка която я ползва и е много доволна от всичките им продукти. Peace

# 2
  • Мнения: 3 622
Ползвала съм крем за лице и фондютен и съм доволна

# 3
  • Мнения: 180
Чувам страхотни отзиви за шампоана им против косопад, сега го ползвам но отскоро  и все още нямам наблюдения дали помага но определено е по добър от другите които съм ползвала досега /марките за около 5 лева/

# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
Не, не съм доволна въобще.  Crossing Arms
Ползвала съм измиващ гел за лице- много ми изсушаваше кожата.
Крем и околоочен Myokine- не ми попиваха, макар че съм с много суха кожа, лицето стои лъскаво и мазно.

За тази цена има много по-хубава и качествена козметика.  Peace

# 5
  • Мнения: 9 095
аз не съм ползвала и нямам това намерение, всички които са ползвали и поискам мнение казват че само си дават парите Peace

# 6
  • Мнения: 3 453
аз не съм ползвала и нямам това намерение, всички които са ползвали и поискам мнение казват че само си дават парите Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 4 053
не съм доволна от Виши,предпочитам Галеник а,и са на едни пари горе-доло Peace

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз съм много доволна от всичко, което имам! Измиващият гел за лице е за мазна кожа и затова изсушава, а за тези с нормална кожа има розов! Кремът за лице е страхотен също! Имам и тоник и той ми харесва!

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
 OnlyOne ,koй крем ползваш?

И аз съм доволна-от антицелулитния и стикчето за очи.

# 10
  • Мнения: 4 151
Козметиката е супер.Много ми харесва.  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 956
Най- добре да пробваш сама. Кофти ако не ти подейства блестящо, но козметиката е индивидуално нещо. НА едни и простата Нивеа им прави лицето като от корица на списание, докато на други и хайверените кремове не помагат. Не се срамувай , а си поискай тестери от аптеката. На мен лично Виши не ми прави нищо особено - нита ме разкрасява, нито ме загрозява. Сполучливо дадените пари са тези за козметика, която те прави видимо по-красива.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 511
OnlyOne ,koй крем ползваш?

И аз съм доволна-от антицелулитния и стикчето за очи.

Аз имах проблем с пъпките и си купих измиващ гел, тоник и крем Normadem Anti-imperfection Hydrating Care! Кожата на лицето ми е мазна и като използвам крем обикновено лъщи още повече, но с този става SUPER!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси,защото се чудих д али да си взема Нормадерм или Олиго25... Thinking

# 14
  • Мнения: 891
Ползвала съм Нормадерм на Виши, не че не съм доволна, но от RоC останах с по-добри впечатления Peace

Общи условия

Активация на акаунт