Чаша топла вода сутрин?

  • 33 560
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте диетуващи мацки wavey

Много съм чувала за това, че е много полезно да се пие чаша топла вода сутрин, но как точно действа и какво му е хубавото на това newsm78

Ще съм много благодарна ако просветите един невежа hahaha

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
топла вода на гладно с капка оцет( майка ми го пие така) и после припкаш в тоалетната... Mr. Green тя е много доволна!

# 2
миналото лято пиех сутрин на гладно чаша топла вода със сока от един лимон, чувствах се доста тонизирана и почти не се сещах за ядене до следобяд

# 3
  • Мнения: 5 299
И аз съм го чувала това - Сутрин на гладно 1 чаша топла вода. Моят вариант е с 1 лъжичка мед обаче Mr. Green Имам подозрения, че не е много добре за стомаха все пак. Опитвала съм много отдавна, но само 1 или 2 пъти. Не ми действаше Crazy

# 4
  • Мнения: 180
топла вода на гладно с капка оцет( майка ми го пие така) и после припкаш в тоалетната... Mr. Green тя е много доволна!

Аз съм чувала и за капки лимонов сок.
Не съм пробвала но от доста отдавна знам за топлата вода сутрин на гладно - ще следя с интерес!

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 14:49 от Angeliha

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
Пила съм чаша вода / не много топла обаче / + 1с.л ябълков оцет - за отслабване уж,пък и полезно било .Притъпява апетита.Сега ми припомни,може и пак да почна .Но не е прпоръчително ако нямаш здрав стомах.

Само топла вода - май беше за прочистване ,а и за проблеми с нуждата .

Галче,как са резултатите от японската диета ?

# 6
а след топлата вода може ли да се закусва или  това е цялата закуска

# 7
  • Мнения: 149
Преди време пих чаша топла вода всяка сутрин преди ядене намалява апатита и прочиства стомаха.правих го с друга диета така че незнам от какво съм отслабнала  но тогава бях надолу. Peace

# 8
  • Мнения: 4 053
моят вариант е за топла вода с лъжица мед,
действаше разхлабващо Wink

# 9
  • Мнения: 5 593
Една чаена чаша топла вода с три супени лъжици ябълков оцет и с една супена лъжица мед на гладно всяка сутрин!

# 10
  • Мнения: 6 958
моят вариант е за топла вода с лъжица мед,
действаше разхлабващо Wink

Да  Peace

Галче добре, че повдигна темата от утре почвам пак по една топла водичка с лъжичка мед или 1/2 лимонов сок  Hug Hug Hug

Преди време имаше голям ефект за мерки и кг., но си е чист навик, който изгубих с времето и най-вече с късното ставане сутрин (обяд) Blush Blush Blush Ползата чисто и просто си е ПРОЧИСТВАНЕ от токсините, а следствието е WC и свалените килограми...   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • У дома
  • Мнения: 96
Знам, че действа пречистващо и тонизиращо. Това било едно от тайните оръжия за здраве и дълголетие на Лили Иванова. Laughing

# 12
  • Мнения: 3 211
действа регулиращо на червата, в смисъл ако имаш запек ще те разхлаби, но ако е нормална перисталтиката, няма да те хване разстройващо Grinning, само вода, без оцети, лимони и мед

# 13
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Аз пия на гладно всяка сутрин чаша топла вода с 1с.л мед заради гастрита ми.Много ми помага и не ми действа разхлабващо.Чувствам се супер и вече ми се е превърнало в навик.

# 14
  • Мнения: 664
и аз ще почна да го пия;един познат трениор по футбол  беше споменал нещо, че ябълковият оцет сутрин действал много добре.

Общи условия

Активация на акаунт