OPERATZIA NA SLIVIZITE NA 32 GODI6NA VAZRAST

  • 953
  • 13
  •   1
Отговори
1-VO:Mnogo se izviniavam,4e pi6a na latiniza,ama ne moga da tarsia kiriliza v momenta,a mi e spe6no vapros4eto.
Moje li niakoi da mi kaje IMA li opasnost ot ne6to i to ot kakvo pri operatzia na slivizite na 32 godi6na vazrast.V4era biah na lekar i toi mi kaza,4e triabva da gi vadia,za6toto ve4e 3-ti pat v razstoianie na 2 mesetza imam ANGINA.V4era mi kaza,4e imam STAFILOKOKI,no tiah gi ima i sina mi ot 3-4 dni,ta iavno sam se zarazila.Mnogo me e strah,za6toto biah 4ula ,4e kato sme na takava vazrast e opasno.
PAK SE IZVINIAVAM ZA LATINIZATA I MNOGO VI BLAGODARIA PREDVARITELNO!

# 1
  • Мнения: 207
моя колежка миналия месец си оперира сливиците и е на 29 г.
няма нищо страшно
тя се е оперирала с местна  упойка,станало е бързо
няколко дена е яла течна и пасирана храна,пила е течен аналгин за болките щото е малко кофти каза и 20 дена беше болнични
не е нещо опасно за тази възраст и не крие рискове,тя имаше същите проблеми като теб

# 2
  • Мнения: 3 456
Здравей !
Извадих си сливиците на 28 год. (миналия февруари). Операцията ми беше с пълна упойка, самото вадене на сливиците с лазер. Операцията мина много добре, никакви проблеми не съм имала с излизането от упойката, но се възстанових много,много бавно...,но при мен стана така, защото направих инфекция и положението се усложни. Естествено това се случва много рядко, ако всичко е наред би трябвало болките да минат до няколко дни, а все пак можеш да пиеш някакви аналгетици. Няма страшно-всичко ще е наред !!!  bouquet

# 3
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
MOMI4ETA MNOGO VI BLAGODARIA,4E AZ SAMO KADETO ZAVE6TANIE NE NAPISAH.Okolo men horata go udariha na maitap,a men taka me e strah,no vie ve4e me uspokoihte,za koeto SARDE4NO VI BLAGODARIA.

# 4
  • Мнения: 3 456
Koга ще е операцията? Ще ти стискаме палци?

# 5
  • Мнения: 6 164
Миналата седмица бях при УНГ специалист по същия въпрос. На 24 съм, каза, че е правил на 65-годишен адвокат операция, тъй, че няма възрастова граница. Wink Стискам палци, аз още не се решавам, също съм с чести ангини.

# 6
Misty,na teb ti jelaia sa6to uspeh.  newsm10 Na men sa6to v BG mi biaha kazali da gi vadia,kato biah na 22,togava vodih da6teriata,no az ne se navih,4e vse rabotata be6e po-vajna,ta sega triabva da go pravia....

Ami sega do 5.03 pia penezelin i togava sam na pregled, na koito 6te razbera za operatziata...mnogo me e strah,ama vie i okolo men horata me uspokoiavat,a i v momenta sam 4 den s antibiotik i o6te gi 4uvstvam,ta i ot polojenieto iskam edin pat zavinagi da prikluj4i.
Lorka Barborka + Svetlan4eto, o6te vednaj za tova,4e mi otgovorihte i v sa6toto vreme me ubedihte, 4e niama stra6no.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 09:52 от Bet

# 7
  • Мнения: 6 164
Мерси. bouquet Няма страшно, аз се колебая от гледна точка, че като се махнат сливиците инфекциите слизат директно в дихателните пътища и каквато съм кекава от чести ангини ще почна да правя чести бронхо-пневмонии. Rolling Eyes Иначе не ме е шубе от самата операция, тъй като ми махаха третата сливица без упойка и щом това преживях, няма да ме уплашат някакви други две с упойка при това. Wink Хайде кураж и повече да не боледуваш толкова!

# 8
  • Мнения: 61
и аз да кажа Simple Smile - оперираха ми сливиците на 36. и аз голям страх брах, но се оказа без проблем. много се страхувах от кървоизлив, че ми се е случвало друг път, но всъщност мина много леко. само дето и аз се възстановявах бавно. болката се търпи, макар че изнервя яко, но за десет дена май само сокове и бульон успях да опитам. обаче като е минала операцията, това не те гнети особено.

ако можеш да избираш - с пълна упойка е най-добре. нищо не те стресира. а за инфекциите после - дали стават по-чести - и аз за това се тревожех. понеже постоянно бях болна последните години...  но истината е, че организмът просто си отдъхва от тези гнойни огнища и ако малко внимаваш, няма проблем.

# 9
Misty,
mnogo blagodaria za pojelaniata  bouquet
Saluti,
blagodaria, 4e mi  pi6e6.MNOGO MI OLEKNA KATO TI PRO4ETOH OTGOVORA.   bouquet MOMI4ETA VE4E ME UBEDIHTE i STRAHA MI POPREMINA.Sega ve4e 4akam 05.03 da mi kajat KAKVO 6TE ME PRAVIAT... newsm03

MNOGO,MNOGO BLAGODARIA NA VSI4KI KOITO MI PISAHTE. Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 3 456
После ни пиши да кажеш, как е било. Успех !!!  bouquet

# 11
# 12
Zdraveite momi4eta,zna4i na 05.03 mi gledaha slivizite i kazaha,4e ako o6te vednaj se razboleia sled tova mi gi mahat.3 dni se minaha i v4era me zabolia uho ot van6nata strana,imah kapki kapnah i sega ne me boli,a mi e zaglahnalo i dnes otivam  PAK na lekar.Da vidime kakvo 6te mi kaje... Sad Pisna mi da sam bolna.... smile3514

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 09:13 от Bet

# 13
uhoto mi bilo v sledstvie ot anginata,ama mi dadoha sirop i sega iz4akvame.Ta za sega e tova.

Общи условия

Активация на акаунт