Как да го отуча?

  • 407
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета!В къщи от скоро имаме компютър и реших да се регистрирам и аз, за да се допитвам до вас за съвети.Даже ще го направя още сега.Синът ми е на една годинка и продължаваме да се кърмим,но проблема ми е в това,че не мога да го отуча да ме ползва за залагалка преди сън.Не е ли на мен няма заспиване денем или нощем,няма значение.Пробвах с гушкане,милване,песнички,но ефект никакъв!Дори го оставих да поплаче с надеждата да се умори и да заспи,но ми домиля и в крайна сметка пак заспа на мен.Затова помагайте с съвети от своя опит!Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 20
но ми домиля и в крайна сметка пак заспа на мен.

ей тук ти е грешката Simple Smile

# 2
  • Мнения: 154
От опит немога да те посъветвам ,защото ние се кърмим ама не се приспиваме с кърмене, та май няма да съм ти от полза  newsm78,но все пак  пробвай с водичка,чайче или някакъв сок да го залъжеш!А аз даже някой път я оставям да смуче празното шише от водичката и така заспива  Hug Просто трябва да бъдеш упорита ! Успех   bouquet

# 3
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Бъди силна и остави бебето да заспи един два пъти без гърда колокто и ще да плаче.Или опитай да му дадещ да гушка някоя играчка която става за хапане,или опитай с шише с вода или сок.

# 4
Благодаря ви!Да трябва да бъда упорита и силна!

Общи условия

Активация на акаунт