Кога за пръв път пътувахте с детето на дълъг път?

  • 1 700
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Колко голямо беше детето ви, когато пътувахте за пръв път на дълъг път?
4е от сума ти време ни кандардисват да ходим при едната баба, която е на 350км.
А на мен ми се струва рано за такова пътуване.като си помисля само колко неща трябва да помъкнем....
Да беше малко по-голям.....Не знам.
Какво е вашето мнение?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Нашите баби са на 300 и 400 км Sunglasses И големият, и малкият са ходили на гости при тях, когато бяха по на 2 месеца Simple Smile
Няма страшно!
Аз обикновено не нося много багаж. Въпрос на навик и организация е - събирам багажа на четиримата за най-много 1 час Sunglasses

# 2
  • София
  • Мнения: 6 924
На 6 месеца я водихме на море  Sunglasses Спа почти през цялото време,след Сливен се събуди,яде,слезнахме от колата да се поразтъпчем и ние пихме кафе.След това пак заспа.
 2/3  от багажа беше неин-количка,сгъваемо легло,дрехи,храните,козметики,леген,басейнче...и още сума ти неща+столчето за кола.Нашата кола е комби ,дано и вашата е по-голяма за да съберете всичко  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 636
На 1 месеz бе6е първото пътуване на 650км.Но само със столче zа кола!

# 4
  • Мнения: 146
Ние миналата година пътувахме с кола до Полша, малката беше на 1 месец и само спеше и се кърмеше. Никакви проблеми с нея. Но пък батко и, на 3 годинки ни побърка. Колкото по-малко, толкова по-удобно за дълъг път Wink

# 5
  • Мнения: 705
симона нямаше месец, когато за първи път отидохме в русе (на 200км). дори мога да кажа, че колкото по-малки са децата, толкова по-лесно понасят пътуването, после започва дане ги свърта на едно място.

приготвянето на багажа за мен е рутина, изобщо не го усещам, дразни ме прибирането след като се върнем, ама няма как

# 6
  • Мнения: 503
не смъкваме столчето от колата! всяка слънчева неделя на разходка и то надалеко Laughing по-смело Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
На 5 месеца отидохме до Бургас на гости.

# 8
  • Мнения: 2 109
на трийсет дни < софия І белоградчик
никакви проблеми нямахме
на три месеца спа в десет различни легла за трийсет дни

# 9
  • Мнения: 154
Не се притеснявай, децата понасят много леко пътуванията. Дъщеря ми беше на 2,5 мес., когато пътувахме Чикаго - София (14-часов полет) и се държа геройски  Heart Eyes. Освен това колкото са по-малки децата, толкова е по-лесно пътуването. Като поотраснат просто не ги свърта на едно място, тъй че възползвай се докато е време  Simple Smile

# 10
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
На около месец беше, когато ходихме в най-големите жеги от Търново до Оряхово и после до Пловдив и пак до Търново за 4-5 дни всичко. Наистина, както са ти казали - колкото са по-малки, толкова по-леко пътуват. По лентичката виждам, че твоят хубостник е на 10 месеца, така че ще трябва и занимавки за из пътя да имате, и почивки да правите. Идка плаче, ако сме в колата и навън е тъмно, носим светещи играчки за такива случаи.

# 11
  • Мнения: 2 751
Колко голямо беше детето ви, когато пътувахте за пръв път на дълъг път?
4е от сума ти време ни кандардисват да ходим при едната баба, която е на 350км.
А на мен ми се струва рано за такова пътуване.като си помисля само колко неща трябва да помъкнем....
Да беше малко по-голям.....Не знам.
Какво е вашето мнение?
Отидохме с Калоян на море, когато той беше на 4 месеца и половина.
Ходим на къмпинг.
Не можеш да си представиш какво значи "багаж" в случая, така че...мисля, че няма да имате проблем  Grinning

# 12
  • Мнения: 397
Човекът е човек когато е на път! Simple Smile По-смело! Всичко е въпрос на организация.

# 13
  • Мнения: 439
нямаше 2месеца отидохме на вилата на 120км-Копривщица

# 14
  • Мнения: 523
отидохме на море, Дани беше на 4 м. и половина. Абсолютно вярно, колкото са по-малки, толкова по-лесно:) Спа през целия път, събуди се, само когато спряхме да обядваме и той да обядва:)
де да беше така и следващото лято...Simple Smile а кой знае какво ще това, като ще е на 2 г. и половина Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт