Още една салата с извара

  • 1 015
  • 12
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Ето идея за още една салата с извара,която много прилича на млечна салата.Смесват се извара и кисело мляко до консистенцията на цедено кисело мляко.Прибавят се нарязани краставички,смлени орехи,чесън,копър,олио,сол.Става супер.

# 1
  • Мнения: 1 608
Ще я опитаме в къщи!  bouquet
С гъстотата на млечната ли я правиш?

# 2
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
И аз правя подобна , едно кисело мляко , една опаковка майонеза , около половин килограм извара +малко чесън и краставица. Много бърза и вкусна млечна салата.

# 3
  • Мнения: 2 159
обожавам извара, ще я пробвам, но бих добавила малко майонеза Simple Smile

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, и аз я правя понякога така. Наистина става много вкусна.

# 5
  • Мнения: 3 647
ние я правим и със малко сметана
ммммм  Twisted Evil

# 6
  • във фурната
  • Мнения: 596
Да и аз ще пробвам да сложа малко майонеза или сметана.Сигурно ще стане по-гладка,но тогава тр.да е без олио,че ще стане мазна.

# 7
  • Мнения: 5
със сметана става като сух таратор, но първо изварата се разбива с кис.мляко..

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Аз добавям и малко печени чушки и става ммммммммм Peace

# 9
  • Мнения: 208
Страхотно звучи ще я пробвам. Обожавам извара.

# 10
  • Мнения: 1 448
Правя извара, олио, маслини /обезкостени, чесън, лук /настърган/, черен и червен пипер, чубрица и става ммммммм   chef Може да се сложат и червени пиперки, кисели краставички, майонеза, кисело мляко, варианти всякакви  Peace

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Звучи добре с краставички Thinking
Аз я правя с извара, печени чушки и маслини (понякога добавям шунка, кашкавал и т.н.) Много обичам извара и напоследък купувам на Дея и много ми харесва - мирише хубаво и е абсолютно безсолна Peace

# 12
  • Мнения: 3 647
Правя извара, олио, маслини /обезкостени, чесън, лук /настърган/, черен и червен пипер, чубрица и става ммммммм   chef Може да се сложат и червени пиперки, кисели краставички, майонеза, кисело мляко, варианти всякакви  Peace
oh tazi  e po moi wkus
 cook

Общи условия

Активация на акаунт