Левкоцити

  • 2 376
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 035
Здравейте Д-р Слънчева  Hug

Днес в 15 часа вземаха кръв и урина на дъщеричката ми  (тогава ни прати педиатърката ни след направената консултация и бита хепатитна ваксина преди това) за изследванията , които се правят през  6 месец причината за забавянето ни беше отменената вече грипна епидемия.

Резултатите ще ги вземем чак в понеделник и тогава педиатърката ни ще ги разчете, но се притесних от факта, че лаборантката докато аз гласях детето да си ходим ме попита - дали е болна  Confused а тя не е. Единственното и неразположение в момента са две зъбчета, които всеки момент ще пробият. Попитах веднага каква е причината, нещо не е ли наред и тя ми каза, че стойността на левкоцитите и са 15, а аз знам че нормално е до 9-10  Confused Много съм притеснена... моля ви, кажете ми може ли да е нормално? На какво може да се дължи?  Cry
Попитах и за хемоглобина как е, лаборантката каза, че той е 108  Tired при условие, че от началото на декември месец пием Малтофер х 6 капки дневно, профилактично предписани от нашата педиатърка.

Очаквам отговора ви с нетърпение, защото съм ужасно притеснена. Дано всичко е както трябва  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 035
Д-р Слънчева, все още ми се иска да получа отговор от ваша страна   Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Съжалявам за забавянето, но по принип отговарям в четвъртък на въпросите.
Няма нищо тревожно за бебето от тези изследвания, които съобщихте. В тази възраст по принцип хемоглобина е в най-ниските си стойности. След захранването с месни пюрета и жълтък- естествени източнии на желязо, хемоглобина започва да се качва. Що се отнася за левкоцитите  при бебетата и ранната детска възраст те са по-високи от възрастните и във Вашия случай са в норма. Не необходимо да пиете малтофер.

# 3
  • Мнения: 2 035
Благодаря ви за отговора   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт