Хаиде да спрем да ядем след 18.00ч

  • 3 631
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте :преди време бях спряла да вечерям след 18.00ч и бях отслабнала драстично в смисъл че за три месеца свалих 20кг. но после се поотпуснах малко и качих няколко килца наново Embarassedсега съм решила пак да вляза във форма и си търся компания Winkима ли желаещи? Grinning  Режима които аз спазвам е: сутрин ям само плодове
 в 12.00ч е основното ядене
а в 18.00ч кофичка кисело мляко
Единственото от което се ограничавам е хляба,сладкишите и безалкохолното  chef
От утре почвам ако има желаещи да заповядат Peace       

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Имаше вече такава тема - призив Simple Smile Виж дали работи търсачката

# 2
# 3
Знам, че е много хубаво да не се яде сле 18:00, но аз по това време започвам да  приготвям вечерята, а това е основното ядене за деня на семейството ни. Няма как да се изолирам, а и съм си гладна вечер. Ако си живеех сама, нямаше да имам проблем.

# 4
  • Мнения: 311
Страхотна идея!!! Hug
при мене миналият път даде резултат,дано и сега да помогне.
Мерси, G_Genova, че ми припомни  bouquet

# 5
Оо,значи не съм сама Peace Този начин е безотказен/при мен/,само така отслабвам.

# 6
  • Мнения: 146
и аз съм така от 3 седмици вече, свикнах малко трудно, защото преди основното ми хранене беше вечер( то и затова напълнях де Sad)има ефект при мен ранната вечеря, не пазя специална диета, просто ограничавам въглехидратите колкото мога, спортувам и вече имам 3 свалени килограма Grinningможе да не е много но се чувствам много добре. Преди даже по-малко неща си позволявах, сега с радост чакам да стане време за обяд Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 472
а една кофичка кисело мляко + овесени ядки + лъжица мед след 19 ч. брои ли се за ядене?  Rolling Eyes

когато се прибирам по-късно гледам да хапна нещо на крака към 17 ч. и вече като се прибера да не съм много гладна, но обикновено съм  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Абсолютно подкрепям! Peace Наистина това е много ефикасен начин за отслабване. Една-две години бях така, но после и аз се отпуснах и започнах да ям по всяко време. Живот и здраве след раждането мисля пак да мина на този режим. Grinning

# 9
  • Мнения: 9 063
Ох, мене точно вечер ме напада апетитът...най-голямата магария направих преди два дни - в 1.30 след полунощ си правих принцеси Embarassed Тези дни седя и работя до късно, може би затова така ми се яде вечер, но като цяло съм нощна птица и ми е трудно да се въздържам вечер Sad Но ще опитам, темата ме надъха Simple Smile

# 10
  • Мнения: 41
Здравейте момичета Grinningаз както вече казах от днес съм на диетка Rolling Eyesтази сутрин се изтеглих и бях 64.600кг. ooooh!утре пак ще се изтегля и ще се отчета Naughtyуспех на всички диетуващи PeaceОх много съм гладна но ще устискам от опит знам че първите три дни е зора после не изпитваш глад Laughing

# 11
  • Мнения: 41
Здравейте днес кантарчето показа 64.00кг.   261uuно цилта ми е поне 57.00кг.

# 12
  • Мнения: 201
От днес се присъединявам към вас , поне ще опитам , че ми тежат едни 15-16 кг., натрупани от зверска лакомия и безконтролно плюскане след спирането на цигарите , бременността и дори сега по време на кърменето.
Успех на съмишлениците, нека върнем нашите си отражения в огледалото!

# 13
  • Мнения: 2 255
Ще взема да опитам и аз, че нещо с гладуването хич ме няма  Rolling Eyes определено май не е за мен  newsm78 да му се не види   #Crazy а така искам да сваля едни 3-4 кг  Joy

# 14
  • Мнения: 41
Хеи мацки днес съм 63.500кг. никой ли друг няма да сподели постиженията си? Whistling

Общи условия

Активация на акаунт