търся детски стоматолог в софия

  • 706
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
ако някой може да ми препоръча такъв

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 145
Мога да ти препоръчам моят стоматолог, който е невероятен и с деца, но не е детски такъв.
Ако те интересува ще ти пратя координати на лични.

# 2
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Има цяла поликлиника на Попа, до кино Одеон, казва се Юниордент и не се плаща, защото работят със здравната каса - трябва само да занесете здравната книжка на детето.  Часове не записват, просто отиваш и чакаш малко, тел 988-31-75 и мейл juniordent@einet.bg. Имат и страница в интернет, но в момента не се сещам за точния адрес

# 3
  • Мнения: 7 803
важното е да работи с деца, че моя примерно като чу му се изправи косата и ми отказа директно. дай координати, плс
ШоколаДка, мерси ще звъна в понеделник

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 145
Здравей!
Казва се д-р Цолов, тел. - 0898 490022. Кабинетът се намира м/у Пиротска и Симеон (мисля), първата успоредна на Христо Ботев. Не мисля, че работят със здравната каса, но ценитие са напълно нормални.
Дъщеря ми слава Богу няма проблеми, но често я взимам с мен за да свикне. И въпреки, че изпитва ужас от лекари, на него му позволява да и бърника в устата и даже иска да ходим там отново и отново. Много е внимателен с всички пациенти, но с децата направо се разтапя (голям сладур). Единствения проблем е, че часовете са му заети за седмици напред, но ако му станете пациенти винаги успява да ви вмъкне!
Дано съм била полезна!
Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт