Как да лекуваме стафилококи

  • 701
  • 4
  •   1
Отговори
Мили Мами, може ли да ми споделите опита си при лечение на стафилококови инфекции.
На моето бебче Алек направихме изследване в лаборатория АНАСТА, но съм чувала много противоречиви отзиви за техния метод на лечение. При тях не се ползуват антибиотици.


Не знам какво да правя

Аnesta

# 1
  • Мнения: 139
има ваксина, която е перфектна.
но за съжаление съм видяла ефекта от нея само върху възрастни хора.
предполагам за бебе също трябва да има.
самата ваксина се казва "анаста" и от въпросната лаборатория се копува.
поставя се на няколко приема.
само да предупредя, че инфото ми е от преди 10-тина години.
но попитай в лабораторията все пак, има ли някакви промени.
толкоз от мен, това знам.
надявам се да съм била полезна.

и не се шашкай, инфекцията се лекува успешно, особено с ваксината.

# 2
  • Мнения: 445
Ники е на 3 години и със стафилококи. Проблемът много ме интересува!. Откакто се е родил почти непрекъснато има сополи.Хърка през нощта. То не беше трете сливица, алергии, синузит и каквото се сетиш. След това ми казаха за д-р Кънчева от ИСУЛ. много е добра. Заведох го и след лечечението, което предписа му пусна носен секрет. Оказа се, че има стафилококи, резистентни към Пеницилин. Много са упорити. Лекува го с антибиотици и капки. След това направихме второ изследване. Отново! Сега е пак на антибиотици-орално и локално. Предстои ново изследване. Моля те,  ако имаш някаква информация ми пиши в "лични". Ще следя темата.

# 3
  • Мнения: 1 448
Лекувахме такава инфекция на нашето дете  Confused Взехме ваксини и една оранжева течност за мазане и капене от Анаста, чувала съм само добри отзиви за тях, пък и не мисля, че имаме кой знае какъв избор  Tired

# 4
  • Мнения: 1 701
През първия месец се оказа, че и Кали има стафилококи в нослето - хъркаше, не можеше да диша... абе много гадна работа...  #Cussing out Един педиатър, при когото отидохме инцидентно, й изписа мехлемче - Бактробан - свърши чудна работа за 1 седмица /но струва 22 лв. за 3гр./Peace

Общи условия

Активация на акаунт