Как бихте се справили, ако ви се случи това?

  • 3 547
  • 26
  •   1
Отговори
Как бихте се справили, ако ви се случи това?
http://www.dalliya.narod.ru/3.html

# 1
  • Мнения: 1 959
Това вече го имаше в някой от форумите миналата седмища

# 2
  • Мнения: 686
Направо незнам какво да кажа.
Дано господ им даде здраве и сили да се справят.

# 3
  • Мнения: 1 409
Да са живи и здрави
Няма нищо по-хубаво от пълна къща с деца

# 4
  • Мнения: 1 403
Еми какво ще правя, ще ги дондуркам Crazy Да са им живи и здрави

# 5
  • Мнения: 175
Е това вече се казва голямо щастие,браво.Като си помисля колко семейства чакат поне за едно такова сладкишче!!!!!
Ами незнам как бих се справила честно казано,ще има много зор Simple Smile

# 6
  • Мнения: 17 546
Ще се справят в някой друг, приказен свят! В този, в който живеем ние ,ще ги ползват за начало на новините два-три дни и толкоз! После Масларова ще каже: "Ами държавата не ви е длъжна. Да сте мислили!"...Иначе - дано са здрави и щастливи!

# 7
  • Мнения: 1 494
Ще се справят в някой друг, приказен свят! В този, в който живеем ние ,ще ги ползват за начало на новините два-три дни и толкоз! После Масларова ще каже: "Ами държавата не ви е длъжна. Да сте мислили!"...Иначе - дано са здрави и щастливи!

Аз пък си мисля, че има голяма разлика все пак  newsm78. Едно е да планираш и да раждаш деца до безкрай без да имаш условия да ги гледаш, а друго да заченеш 6 наведнъж, след като можеш да си позволиш още едно.... Thinking

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Flutter Hug Heart Eyes
Къде ще ходя, че няма да се справя... имам ли избор? Crazy Mr. Green
Дет се вика децата са божи дар. Та това семейство има несметно богатство, да са им живи и здрави Grinning

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Коментар и пускан линк към това "чудо" имаше преди 1г. и нещо...  Whistling
Плюс това, не знам защо някой хора пропускат секцията със Забавни линкове и прочее щуротии, в Клюкарника?!  Thinking
Че и вадят цели Теми от това?  ooooh!

# 10
Честно казано,много бих се зарадвала,ако ми се случи,разбира се,ако имам и финансова възможност.Аз съм оправна и мисля,че ще се справя.Да са им живи и здрави дечицата,много са сладки.

# 11
  • Мнения: 14 899
Трудно бих се справила с шесте, а тук са 8. Определено има нужда от помощ. Да са живи и здрави!


Коментар и пускан линк към това "чудо" имаше преди 1г. и нещо...  Whistling
Плюс това, не знам защо някой хора пропускат секцията със Забавни линкове и прочее щуротии, в Клюкарника?!  Thinking
Че и вадят цели Теми от това?  ooooh!

Защо не се обърнеш към модератора?  Между другото темата е по приятна и интересна от половината на първа страница  на форума.

# 12
  • Мнения: 5 313
ами ще си ги гледат. Hug

# 13
  • Мнения: 569
Честно казано не знам. Мисля че ще ми бъде трудно, но ще се справя с помощта на семейството разбира се!!!!!

# 14
  • Мнения: 386
Да са им живи и здрави,но си е доста зор.

Общи условия

Активация на акаунт