Дайте идеи- някакъв продукт против нервно напрежение

  • 23 569
  • 13
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Нямам намерение да се оплаквам, само  ще си кажа симптомите- напоследък съм неспокойна, лабилна, ужасно наранима и ми е тревожно  Cry .Нямам пари да ходя по психолози или да си позволя екскурзия да речем. На някого помогнал ли му е някакъв продукт, билка или от хомеопатията, за смъкване на нервното напрежение? Не ми се ще да пия лекарства.

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Deanxit - свободно се купува от аптеките.
Също Sympatil - по-лек е, билков.

Чай от мента и мащерка. Успех и спокойно, всички имаме по-лоши периоди.

# 2
  • Мнения: 2 751
svetlа, и аз имам такива периоди  Rolling Eyes
Понякога съм пила "Мента,Глог и Валериана" на д-р Тошков и бих казала, че има някакъв ефект.
Но аз мразя да пия хапчета и ги пиех несериозно.
Освен това помага много бирата  Rolling Eyes Mr. Green звучи смешно, но е така.
Понякога половин чаша бира в тежък и напрегнат момент ми помага МНОГО.
Успех!   bouquet

# 3
  • Мнения: 516
Esberikum - капсули(жълт кантарион)
Купува се без рецепта -пиеш по едно в късният следобед,
в продължение,поне на две седмици,
ако ти действа добре,
можеш да продължиш и месец ,два...
Това ми го е препоръ4вала,моята докторка и съм доволна....
Пила съм и деанксит,но ве4е са ти писали за него.....
Можеш да си вземеш и успокоителен 4ай - "антистрес" на биопрограма -
продават го в по-големите хранителни магазини,предполагам,4е и в аптеките,ще те насо4ат...
Бързо въстановяване,това неспокойствие и тревожност,
ми е много познато - хубаво е,4е осъзнаваш,4е имаш проблем -
затова съм сигурна,4е ако вземеш мерки -
бързо,ще излезеш,от това си състояние...
....аз харесвам и хомеопатията...пия игнация200сн( еднократно по 2-3 топ4енца,само когато ми е много притеснено -това ми го е предписвала,моята хомеопатка,...но предполагам,4е и на теб,ще помогне)

# 4
Здравей азса6то от време на време имам нервни разтройства.Запо4нах да пия мента глог и валерян те са билкови и са доста евтини.Помагат ми  ли4но на мен също така и шоколада зна4и като сам разтроена хапвам шоколад и трябва да ти кажа 4е се 4увствам 4удесно Simple Smile.Но ако запо4неш да пиеш хап4етата просто бади постоянна за да имаш добар ефект.Успех мила  bouquet

# 5
  • Мнения: 233
   Игнация 200 CH 1 X 2 на ден или седатиф от коктейлите на боарон в този случай никакъв шоколад, мента даже и на пастата за зъби, кола, какао. Лекарствата предполагам, че знаеш как да съхраняваш / далеч от електромагнитни вълни/. Ако не можеш без кафе опитай с безкофеиново или сутрин едно, а лекарството след два часа, игнацията може и по-късно през деня. Но кафето влияе зле на нервите така, че е по-добре без него.
   Не се притеснявай, днес всички сме в това положение. Добре е да можеш да споделяш с някого. Вярвам, че ще се справиш.  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Благодаря много, сладурки сте вие   bouquet

А да питам Игнацията- това ли е хомеопатичното? Колко време се пие и колко струва?

# 7
  • Мнения: 516
Благодаря много, сладурки сте вие   bouquet

А да питам Игнацията- това ли е хомеопатичното? Колко време се пие и колко струва?
Да,
това е хомеопати4ното лекарство.
Игнация200СН - струва 4,80лв
(вътре са към 40 топченца)
Аз взимама по 2-3 топ4енца,само при нужда...еднакратна доза за деня...
Има игнация в по-малко съотношение(едно към 15 или едно към 30)
те могат да се пият по няколко пъти на ден,пак по 2-3 топ4енца...сму4еш ги под езика,
като трябва, половин 4ас преди и след приема,да не консумираш храна и те4ности,
за да може да се усвои правилно,лекарството от организма...
Ако си доста напрегната,си купи  игнация 200СН и си взимай по две дози4ки наден,
после може да ги разредиш,само когато наистина по4увстваш,силна тревожност и апатия....
разбира се,хомеопат,най-добре,ще те насо4и,ако му споделиш проблемите си,
но опитай и със съветите,които сме ти дали тук - няма да сбъркаш:)

# 8
  • Мнения: 4 392
Нямам намерение да се оплаквам, само  ще си кажа симптомите- напоследък съм неспокойна, лабилна, ужасно наранима и ми е тревожно  Cry .Нямам пари да ходя по психолози или да си позволя екскурзия да речем. На някого помогнал ли му е някакъв продукт, билка или от хомеопатията, за смъкване на нервното напрежение? Не ми се ще да пия лекарства.
При тези симптоми не бих пила нищо. Пък и казваш, че не искаш да пиеш лекарства. Peace
Хора сме, не можем винаги да сме във форма. Всеки си има своите спадове. Peace
Не са ти нужни много пари, за да си разнообразиш ежедневието. Излез с приятелка на кафе, разходи се на чист въздух, купи си нещо ново, пусни си хубава музика или филм, почини си.
Направи нещо за себе си! Peace

# 9
  • Мнения: 24 467
Изцяло подкрепям Амарена. Лекарствата, които предписва традиционната медицина се поемат при много тежки случаи на нервно разстройство, а това, за което говориш, явно не може да се причисли към тях. Изписването им става само от специалист и не можеш да си ги купиш свободно от аптеката, необходима е специална рецепта.
По отношение на хомеопатичната медицина лично аз имам резерви, които не желая да обсъждам тук. Достатъчно е да кажа, че до момента такива чудеса не са ни помагали и толкова. Ако бях дистрибутор на подобни лекарства щях да Ви съветвам друго, но не съм.
Що се отнася до билколечението на нерви, в това също не вярвам. Лекуване с билки на каквото и да е разстройзство на здравето изисква много дълъг период. Лекувала съм лично гастрит и то успешно, но това отне 4 години. Да решите такъв проблем за някоя и друга седмица с билки аз лично се съмнявам.
Така че остава да откриете основния дразнител и ако не можете да изкорение, то да смекчите влиянието му и да си доставяте удоволствията, които са Ви възможни.
Аз поне се справям с тези периоди само по такъв начин. Пък и наблизо имаме балкан с много хижи и един уикенд не излиза особено скъпо, но за това пък разтоварването и разнообразяването е супер.

# 10
  • Мнения: 207
при нужда аз си пия транксен и ми действа много добре
иначе  магнезият действал добре,виж провери

# 11
  • Мнения: 146
За случая най-лесно разрешение би било някое хапче или билков препарат, но ако това не ви помогне, най-вероятно е защото причините за такива психични състояния се дължат на недостатъчност в някои от органите на тялото, и само лекуването му, с класическа или алтернативна медицина, би довело до трайно подобряване на психо-емоционалното ви състояние.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Жен шен-НАО СИН ШУ(капсули)-УКРЕПВА нервната система, на мен много ми помогна  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 36
Bioptron-това е отговорът за мен-слънчевата светлина е най-чистата форма на енергия за профилактиране на здравословните проблеми!Светлината Биоптрон чрез клетъчната структура регулира метаболичните процеси,засилва имунната система,стимулира регенеративните и оздравителните процеси на целия организъм!Влияе върху нервната система,за профилактиране на болка,тъкани,в козметиката,няма UV радиация!Одобрен е за медецински уред  и е произведен в Швейцария!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт