Най-дълъг период без секс?

  • 2 651
  • 29
  •   1
Отговори

Анкета

Колко време издържахте/ви се случи да не правите питон парти?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 05 мар 2007, 21:07
* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 239
Усещам напрежение в този форум. От една страна всички майчета казват, че са яки пичета и тежки зверчета в домашни чехълчета. От друга страна повечето майчета ТУК са конфликтни, напрягат се лесно, треперят им пръстчетата по клавиатурите. Пишат само в теми за секс, изневери, анален секс, свирки, изневери, секс, свирки, понякога казват колко як е техния секс лайф, но после отново се почва за секс, изневери, свирки, изневери, анален секс, свирки, изневери.

Направил съм анкета. С три гласа на човек. В нея гласувайте за истината. Тук, в темата, пишете това, което егото ви иска да ни съобщи. Или в обратен ред - всички знаем, че майчетата са объркани твари. Играйте.

# 1
  • Мнения: 3 423
Жоро, темата ти е красива.
Лягам си с усмивка тази нощ.
Питон парти.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Жоре, съпружеството капитанства от четири до шест месеца. В спор съм с двама таксиджии/прибиращи ме от дискотеките/, с трима-четирима приятеля/общи при това/ и с някои други особи дето не ми вярват, че съм толкова тъпа, че да спя само с него, ама тъпа съм и това е Laughing...
Но напрежение не усещам да излъчвам все още, виртуално още по-малко Laughing...

# 3
  • Мнения: 170
 smile3558 Петък вечер - време за питон парти.Но не само от петък на петък иначе newsm45

# 4
  • Мнения: 287
абе, жорко, ти знаеш ли кво е да раждаш 18 часа, да ти мине целия студентски екип и две смени свирепи доктори да ти помогнат за разкритието, да те мушнат с вакуума та да дръпнат бебата и да ти помогнат с епизиотомия и после да те шият като гоблен... после за нищо на света няма да мислиш ни за секс ни за мъж... а дори и да ви се иска ще се окаже, че вече си с два номера по-тясна...та не нерви ми незнам кво напрежение ще вилнее тука!!! #2gunfire #Cussing out #2gunfire
 лесно ти е на тебе, те Лилито и Десито освен мазоли, друго няма кво да ги изкара извън строя

# 5
  • Мнения: 239
Жоро, темата ти е красива.
Лягам си с усмивка тази нощ.
Питон парти.

Дай снимка на Сопранов да мирне все пак. Горкия човечец.

Жоре, съпружеството капитанства от четири до шест месеца. В спор съм с двама таксиджии/прибиращи ме от дискотеките/, с трима-четирима приятеля/общи при това/ и с някои други особи дето не ми вярват, че съм толкова тъпа, че да спя само с него, ама тъпа съм и това е Laughing...
Но напрежение не усещам да излъчвам все още, виртуално още по-малко Laughing...

А сега си представи кво щеше да ти е без ХХЛ, ФИЛМНЕТ и Спайс Платинум? Ван Гог за какво си е отрязал ушенцето според теб така като ме гледаш, а?

абе, жорко, ти знаеш ли кво е да раждаш 18 часа, да ти мине целия студентски екип и две смени свирепи доктори да ти помогнат за разкритието, да те мушнат с вакуума та да дръпнат бебата и да ти помогнат с епизиотомия и после да те шият като гоблен... после за нищо на света няма да мислиш ни за секс ни за мъж... а дори и да ви се иска ще се окаже, че вече си с два номера по-тясна...та не нерви ми незнам кво напрежение ще вилнее тука!!! #2gunfire #Cussing out #2gunfire
 лесно ти е на тебе, те Лилито и Десито освен мазоли, друго няма кво да ги изкара извън строя

Аз не бих се запознавал с мъже по този начин, даже и в интернет. Аз сега сядам ли да ти говоря за мръсното бельо на визажката от снощи? Не ако се сещаш за какво става дума все пак.

# 6
  • Мнения: 2 792
 Питали сме се и сме си отговаряли по този въпрос, ползвай търсачката в момента работи  Mr. Green.
 Няма как да не призная, че си се постарал с анкетата, почваш да се култивираш спрямо форума, скоро те очаквам и букетчета да раздаваш...

# 7
  • Мнения: 239
Питали сме се и сме си отговаряли по този въпрос, ползвай търсачката в момента работи  Mr. Green.
 Няма как да не призная, че си се постарал с анкетата, почваш да се култивираш спрямо форума, скоро те очаквам и букетчета да раздаваш...

Знаеш, че си ми слабост и именно заради това ще те посъветвам нещо адски ценно - повечкото секс отпуска всяко напрежение ако се сещаш какво ти намеквам все пак. Бог дал, но Бог и взел, а?

Има много лесбийки. Крият се като мишки вместо да излезнат напред и да защитят позицията си. Гласност и демокрация все пак.

# 8
  • Мнения: 2 792
повечкото секс отпуска всяко напрежение ако се сещаш какво ти намеквам все пак.
Объркваш ме, повечкото секс какво ще рече
 -по-начесто 2-3 пъти дневно;
- по-дълго 2-3 часа, ама все пак по-начесто; 
 заплетох се, как да отпусна напрежието при това положение, а, А!?

# 9
  • Мнения: 239
повечкото секс отпуска всяко напрежение ако се сещаш какво ти намеквам все пак.
Объркваш ме, повечкото секс какво ще рече
 -по-начесто 2-3 пъти дневно;
- по-дълго 2-3 часа, ама все пак по-начесто; 
 заплетох се, как да отпусна напрежието при това положение, а, А!?

Повече е повече. Идеалният вариант е хем да е дълго хем да е често. Аз например съм известен в цяла София с това, че притежавам и двата компонента. Засичал съм се и да ти кажа почти всеки път откарвам над 5 минути. Прибави към това 2 пъти дневно за честота и ти става ясно за кой мачо говорим.

Не се изнервяй, живей си живота и бъди БГ.

# 10
  • Мнения: 15 619
Мойта опция я няма!!!
Жоре, много са ти големи периодите!!!
Назад си!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 473
Направил съм анкета. С три гласа на човек. В нея гласувайте за истината.

  Shocked Shocked Shocked
Точно в този момент, много се надявам 10.5% от гласувалите да се бъзикат!

Гласувах с не помня, щото точен отговор нямам, а аз съм перфекционист.

# 12
  • Мнения: 5 577
бегай, баце...ужасна история е моя отговор, съвсем сериозен.

# 13
  • Мнения: 183
:party:4 МЕСЕЦА

# 14
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Усещам напрежение в този форум. От една страна всички майчета казват, че са яки пичета и тежки зверчета в домашни чехълчета. От друга страна повечето майчета ТУК са конфликтни, напрягат се лесно, треперят им пръстчетата по клавиатурите. Пишат само в теми за секс, изневери, анален секс, свирки, изневери, секс, свирки, понякога казват колко як е техния секс лайф, но после отново се почва за секс, изневери, свирки, изневери, анален секс, свирки, изневери.

Направил съм анкета. С три гласа на човек. В нея гласувайте за истината. Тук, в темата, пишете това, което егото ви иска да ни съобщи. Или в обратен ред - всички знаем, че майчетата са объркани твари. Играйте.

само за справка едно питане. каква е връзката на лесбийството с периода, в който не си правил секс? или ти разбираш секс да пенис? истински, не гумиран? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт