Точките на МАГИ?

  • 19 558
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Какво се прави с точките на продуктите на фиксовете на МАГИ?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Какво се прави с точките на продуктите на фиксовете на МАГИ?

 Peace  http://www.maggi.bg/maggi/membership.html може би тук ще има повече информация

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 123
От време на време - май около един път годишно обявяват че ако изпратите определен брой точки може да получите някакъв подарък или участвате в томбола също за някакъв подарък Simple Smile
Аз имам от такива участия една метална кутия и една купичка за супа с логото на МАГИ

# 3
  • София
  • Мнения: 357
Какво се прави с точките на продуктите на фиксовете на МАГИ?

 Peace  http://www.maggi.bg/maggi/membership.html може би тук ще има повече информация

Имам приятелка, член на този клуб. Изпрати там 7 празни опаковки и след това започна да си получава списанието. Разглеждала съм МАГГИ Клуб веднъж и видях, че на една страница има някакви неща - купички, чинии и т.н - които се поръчват с тези точки,е дин вид "заплащат" се само с точките

# 4
  • Мнения: 239
От време на време - май около един път годишно обявяват че ако изпратите определен брой точки може да получите някакъв подарък или участвате в томбола също за някакъв подарък Simple Smile
Аз имам от такива участия една метална кутия и една купичка за супа с логото на МАГИ
И аз имам 4 купички,4 метални кутии.Събирам си точките  през годината и като видя в сайта или по телевизията,че има томбола-веднага ги изпращам smile3523Обикновено първите 500 печелят

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз събирам, събирам,... но никога не пращам ... и като ми писне ги хвърлям ... после пак отначало ... а доста често ползвам техните продукти  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 14 485
аз получавам тяхното списание - абонамента ставаше като се пратят определен брой точки и си напишеш точния адрес. списанието е безплатно и не е лошо. аз случайно разбрах ровейки из сайта им.

# 7
  • Мнения: 239
За абонамент на списанието се изпращат седем броя празни пакетчета на MAGGI продукти-няма значение какви,трите имена и точен адрес Peace

# 8
  • Мнения: 1 906
Аз събирам, събирам,... но никога не пращам ... и като ми писне ги хвърлям ... после пак отначало ... а доста често ползвам техните продукти  Simple Smile
И аз така Rolling Eyes .

# 9
  • Мнения: 491
За абонамент на списанието се изпращат седем броя празни пакетчета на MAGGI продукти-няма значение какви,трите имена и точен адрес Peace

Хубаво ли е списанието?

# 10
  • Мнения: 1 679
Аз имам около 50 събрани кутийки с точки от бульончетата.
Ако изпратя 7 от тях ще стана ли член на клуба или трябва да изпратя опаковки от фиксове?

# 11
  • Мнения: 2 159
ха, аз пък хвърлях опаковките, сега ще започна да събирам Simple Smile

# 12
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
И аз ги извърлях до сега, ама ще взема да ги посъбера малко. Какво има в списанието?

# 13
  • Мнения: 239
В сайта пише,че началото на декември ще има нова игра с точките HugАз си ги събирам в една кутия от обувки и доста се натрупаха.

Общи условия

Активация на акаунт