Момичета, помощ... бельо за малки дами!

  • 2 824
  • 10
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Помагайте, плз  Praynig
Можете ли да ми дадете линк, към сайтове (бг) с красиво и/или лускозно бельо за малки дами (10-11годишни).

Искам да купя подарък на много близко дете и обиколих магазините по квартала, но нищо не ми хареса. Само малка скобка - не иде реч за прашки  Naughty
Благодаряяяяя  Heart Eyes

П.П: и само да Ви попитам още нещо: да сте виждали някъде по София бельо на фирма ЕГО?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 164





Нещо такова ли? newsm78

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
kiticat, да, горе-долу такова.

Искам материята да е хем фина, хем разтеглива. Може да има някаква закачлива щампа, картинка и ако може гащичките да не са дълбоки като бабешки кюлоти, но да не са и тип прашка.
Уф, много изисквания и затова нищо не ми се нрави  Confused

Ето, такива бикинки: и някакво хубаво потниче към тях примерно  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 164





Само това успях да намеря.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 794
На Дисни съм виждла хубави, но нямам идея къде може да намериш точно.

# 5
  • Мнения: 2 492
В магазин "Бонжур " на площад Славейков , на втория етаж преди имаше щанд с бельо на Барби - доста интересни модели !

# 6
  • София
  • Мнения: 39
В магазин "Бонжур " на площад Славейков , на втория етаж преди имаше щанд с бельо на Барби - доста интересни модели !
Да, в Бонжур има хубави неща за малките госпожици. Peace

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В магазин "Бонжур " на площад Славейков , на втория етаж преди имаше щанд с бельо на Барби - доста интересни модели !
Да, в Бонжур има хубави неща за малките госпожици. Peace

Щерката има такъв комплект с Барби. Изкуствен, та чак леко скърцащ е...  Sick И стана на топченца и картинката му (щампата) се нацепи. НЕ искам такъв скъп боклук.  Naughty

kiticat , от къде са картинките и мога ли да ги намеря тук в БГ (СФ) тези бикинки и потничета, да не кажа корсетчета?  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 654
От 2 години купувам предимно от бельото на Барби в Бонжур и нямам забележки.   

# 9
  • Мнения: 4 164
kiticat , от къде са картинките и мога ли да ги намеря тук в БГ (СФ) тези бикинки и потничета, да не кажа корсетчета?  Rolling Eyes
За съжаление,не.Намерих линкчетата в чуждестранни сайтове.Исках само да ти предложа модел. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 194
Защо не провериш в едно фирмено магазинче на Алабин - входа на търговски център София (до Макдоналдс ).
Магазина е фирмен на Артекс - Момчилград, 
фирмата шие на ишлеме за Германия. Аз купувам за сина ми - 13 годишен и за племениците бельо. 100% памук - има и весели неща като за момичета

Общи условия

Активация на акаунт