samotna maika - zili6te pod naem

  • 768
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
zdraveite momi4eta,

nalaga mi se da se iznesa za izvestno vreme /ili zavinagi/. nikoga ne mi se e nalagalo da tursq zili6te pod naem. osven tova sum sama s deteto si. bih iskala da otkriq druga samotna maika, koqto zivee s deteto si i eventualno da zaziveq s neq, ako si dopadame. pri4inite za tova sa nqkolko - nqmam golqma vuzmoznost da pla6tam naem sama, vupreki 4e ako se nalozi 6te se spravq. drugata pri4ina, koqto za men e po-problemna, e 4e se strahuvam da ostana sama. izpadnala sum v depresiq i ne iskam da imam vreme da obmislqm problemite si v tova sustoqnie.

ako moze da mi dadete suvet na kakvo trqbva da oburna vnimanie pri turseneto na zili6te 6te sum mn blagodarna.

# 1
  • Мнения: 282
villytz, това наистина е много добра идея! Надявам се да си намериш съквартирантка и да спечелиш нов приятел! Hug
Желая ти кураж и сили!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 197
Мисля, че трябва да си преместиш темата в "Родители, отглеждащи сами децата си".
Стискам ти палци да се справиш! Ако имаш нужда от нещо, от компания или някой , с който да си поприказваш - пиши ми.
Късмет!

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз познавам еднд самотна майка от Младост дето може и да поиска при разуумни цени

# 4
Дано намериш добра приятелка и сродна душа
Откакто запо4нах работа  с мъжът ми се караме като луди...като закрепна на новата работа и аз мисля да предприема тази кра4ка....

Общи условия

Активация на акаунт