КОГА ВИ ОТЧЕТЕ ТЕСТА

  • 34 929
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте бъдещи и настоящи майки Мисля че ще ни е интересно да споделим на кой ден от цикъла се показаха двете чертичка Дали преди или след закъснението на МЦ Наистина се надявам да се включите предварително ви благодаря и пожелавам успех на всички във всичко lalalala EFP
За съжаление мойте чертички още ги няма затова и не съм се отчела

# 1
  • Мнения: 1 043
Направих се тест за бременност една седмица след като ми закъсня цикъла.
Тогава видях и 2-те чертички Peace

# 2
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
На мене няколко дни след закъснението,може би около 10дни! Wink
И аз ти пожелавам успех в бебеправенето! Peace

# 3
  • Мнения: 1 467
Бях вече в седмата седмица, не бях се усетила, че съм бременна поради нередовния си цикъл.

Успех!

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На 8-ия ден след закъснението.Преди това правих всеки ден, но бяха отрицателни.

# 5
  • Мнения: 689
Направих се тест за бременност една седмица след като ми закъсня цикъла.
Тогава видях и 2-те чертички Peace
Peace
Успех!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 2 171
6 дни след датата на НЕочаквания цикъл тестът ми показа много бледа втора чертичка, която до вечерта стана съвсем нормална и ярка Grinning

# 7
  • Мнения: 429
Ден след като трябваше да ми дойде цикъла! За по-сигурно се бях запасила с 4 теста на 4 различни фирми. Всичките отчетоха едно и също - две чертички. Желая ти успех!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 123
първия път изчаках около седмица преди да направя тест(защото не съм си мислела че съм бременна Grinning)
втория път го направих  3-4 дни след закъснението, защото си знаех какъв ще е резултата Grinning

# 9
Направих теста 3-4 дена след като ми закъсня и ....радост голяма 2 черти  а честито!!!!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 5 744
Доста късно - 20тина дни след закъснението. Преди това - отрицателен Thinking
Успех на теб! Peace

# 11
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Два дена преди да ми дойде, ей така профилактично и за моя изненада открих втора бледа черта Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 1 368
Доста късно - 20тина дни след закъснението. Преди това - отрицателен Thinking
Успех на теб! Peace
И при мен така!

# 13
  • Мнения: 4 668
Ами аз се почувствах много зле , точно около датата , когато трябваше да ми дойде ... Помислих ,че е грип - имах температура и ме болеше всичко ( то може и от грип да съм си била болна между другото  Laughing ) . Когато обаче започнах и да повръщам ми стана ясно  - stork-boy
Взех веднага тест и показа две чертички . Втората обаче беше много бледа и не повярвахме , та ходихме да купим още един  Laughing Но и той потвърди !

# 14
  • Мнения: 617
на мен ми отчете две чертички на петия ден от закъснението. Каква радост беше...

Общи условия

Активация на акаунт