Заведения с меню за постни ястия?

  • 1 829
  • 6
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Спомням си, че съм виждала в някои ресторанти по време на пости специални менюта, но тази година няма никъде нещо подобно. Ако се сещате за такова заведение или някое, където наред с останалите ястия се предлагат и вкусни постни неща, пишете.

Тъй като моят мъж не може без месо, аз предпочитам в заведението да има и месни работи. Например днес в Макдоналдс закусвах с апетитна салата, която много ми хареса.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
От сайта на Кибеа не можах да разбера къде се намира ресторанта newsm78


Wonder woman, на повечето места предлагат и меню с постни ястия за спазващите постите

# 3
  • Мнения: 836
От сайта на Кибеа не можах да разбера къде се намира ресторанта newsm78

мисля, че е този:

София 1000,
ул."Д-р Г.Вълкович" № 2А
(близо до улиците "Ангел Кънчев" и "Солунска")
Тел: 988 01 93, 980 30 67
(по смътни спомени)  Wink

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9cd5834fa66d682d8f8cc23d0a6bbe … C2%C8%D7&num=

# 4
  • Мнения: 3 550
Бих ти препоръчала някой вегетариански ресторант, но там едва ли ще се намери нещо за съпруга ти. Има един на бул. Патриарх Евтимий, близо до спирката на тролеите пред нотариата.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
За веги-меню се сещам да има в Кибеа и в Тадж Махал. Принципно в повечето ресторани има безмесни ястия. Ама аз съм си месоядно канибалче и не се сещам за други ретсоранти Thinking

# 6
  • Мнения: 3 550
Сетих се! Може да отидете на китайски ресторант. Хем евтино, хем вкусно. Имат обикновено голямо разнообразие от месни и от постни ястия.

Общи условия

Активация на акаунт